Samariešiem Madonas novadā aizritējis teju jau ceturtais gads

Teju jau ceturto gadu Madonas novadā aprūpes mājās pakalpojumus nodrošina “Latvijas Samariešu apvienība” un 2018. gadā pakalpojumus novadā saņēmuši 176 cilvēki. Samariešu apvienības piedāvātie pakalpojumi ir daudzveidīgi un nodrošina dažādas palīdzības iespējas.
iesūtīts: 27.02.2019lasīt tālāk

Sabiedrības iesaiste sociālo pakalpojumu nodrošināšanā

Sociālie pakalpojumi ir vērsti uz dažādu sabedrības grupu vajadzību apmierināšanu, lai katram cilvēkam tiktu nodrošinātas sociālās un ekonomiskās vajadzības, labvēlīgi dzīves apstākļi, kā arī vienlīdzīgas iespējas piedalīties sabiedrības dzīvē.
iesūtīts: 29.08.2017lasīt tālāk

NVO Madonas Diabēta biedrība

Pamatmērķis -apvienot Madonā un Madonas rajonā dzīvojošos iedzīvotājus ar cukura diabētu, viņu piederīgos un citas fiziskās , juridiskās personas, kā arī citus interesentus, kas interesējas par cukura diabētu un tā radītām problēmām, lai kopīgā darbā sasniegtu noteiktus mērķus.
iesūtīts: 29.08.2017lasīt tālāk

Biedrība „Madonas invalīdu atbalsta centrs”

Biedrība „Madonas invalīdu atbalsta centrs” izveidota 2000.gada 2.novembrī. Pirms tam 12 gadus organizācija darbojās kā Latvijas invalīdu biedrības Madonas rajona nodaļa. 2005.gadā pārreģistrēta kā Biedrība. Biedrība atrodas Madonā, Parka ielā 4.
iesūtīts: 29.08.2017lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika