PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss ''Morbiuss''

Notiek: 14. maijs 18:00 - 19:48
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

PĒDĒJĀ IESPĒJA NOSKATĪTIES!!! MORBIUSS Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta filma Filmas garums: 1 stunda 48 minūtes Ieteicamais vecums: no 12 gadu vecuma Lomās: Jared Leto, Michael Keaton, Jared Harris, J.K. Simmons, Adria Arjona Valoda: filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā

Beidzot uz lielajiem ekrāniem viens no „Marvel” komiksu pasaules neatvairākajiem un pretrunīgākajiem tēliem – noslēpumainais antivaronis Maikls Morbiuss. Nāvējoši sirgdams ar retu asins slimību, dakteris Morbiuss ir apņēmības pilns glābt citus, kurus skāris līdzīgs liktenis un savā izmisumā liek uz spēles visu. Lai gan sākotnēji rezultāts šķiet neticami veiksmīgs, tas viņā atraisījis tumšo pusi. Vai labais uzveiks ļauno, vai arī Morbiuss pakļausies noslēpumainajām jaunajām dziņām?

Jaunāko filmu Sony Zirnekļcilvēka filmu sērijā uzņēmis režisors Daniels Espinoza („Dzīvība”, „Slepenā mītne”). Filmā piedalās Maikls Kītons („Putncilvēks”, „Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās”), Džareds Hariss (seriāls „Černobiļa”, seriāls „Terors”), Adrija Arhona („Pacific Rim: Sacelšanās”) un Džareds Leto („Pašnāvnieku vienība”, „Pa asmeni skrejošais 2049”) Morbiusa lomā.

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika