PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss "Cojs" Ērgļos

Notiek: 3. februāris 18:00 - 19:30
ĒRGĻI; Ērgļu saieta nams

1990. gada 15. augusts. Nepārskatāms pagrieziens uz Latvijas ceļa. Kaucošas bremzes, griezīgi šņirkstoša metāla skaņa, gabalos sadragāts moskvičs. No avārijas vietas pazūd kasete, kuru Cojs klausījies pēdējās sekundēs pirms sadursmes. Kasetē – vēl klajā nenākušais albums «47».

Turpinās notikuma izmeklēšana, bet zārks ar Viktora Coja mirstīgajām atliekām ceļo uz Ļeņingradu. Pie sēru autobusa stūres – nelaimīgais autobusa «Ikarus» šoferis, otrs traģiskā satiksmes negadījuma dalībnieks. Nav atradies neviens cits, kas to varētu uzņemties. Nerunīgais baltietis atpakaļskata spogulītī vēro Coja tuvākos cilvēkus. Sieva un mīļākā, producents un kolēģis no grupas «Kino», mazais dēlēns un jauna fotogrāfe, kura mūziķī jau sen bezcerīgi iemīlējusies. Neviens no viņiem pagaidām nenojauš, kas ir viņu šoferis.

Filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem. 

Lomās: Jevgeņijs Ciganovs, Nadežda Kaļeganova, Paulīna Andrejeva, Mariana Spivaka, Igors Verņiks, Iļja Deļs, Inga Tropa, Artūrs Skrastiņš u.c.

Režisors: Aleksejs Učiteļs.

 

Biļetes cena: 3.00 EUR

Visiem apmeklētājiem jālieto sejas maska. 

Kino apmeklētājam jābūt derīgam Covid-19 vakcināciju vai izslimošanu apliecinoša sertifikātam. To var sagatavot www.covid19sertifikats.lv mājas lapā līdzi ņemot izdrukātu pdf apliecinājumu vai telefonā saglabātu QR kodu. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums