PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss: “Dziedi-2”

Notiek: 9. janvāris 15:00 - 16:50
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

Žanrs: piedzīvojumu filma, komēdija, animācija Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma Valoda: filma dublēta latviešu valodā Filmas garums: 1 stunda 50 minūtes.

Studijas “Illumination” animācijas filmas “Dziedi!” varoņi atgriežas ar lieliem sapņiem un saviļņojošām dziesmām filmas turpinājumā! Vienmēr optimistiskais koala Basters Mūns un viņa zvaigžņu izpildītāju grupa gatavojas žilbinošākajam skatuves notikumam pasaules izklaides galvaspilsētā. Ir tikai viena ķibele: viņiem ir jāpārliecina rokzvaigzne – lauva Klejs Kelovejs, pievienoties viņiem.

Lai to izdarītu, Basteram un viņa dziedošajai komandai – daudzsivēnu mammai Rositai, dzeloņcūkai Ešai, gorillam Džonijam, kautrīgajai zilonītei Mīnai un, protams, ruksītim Ginteram būs jābūt uzdevuma augstumos, lai apvestu ap stūri lielo, pelēko magnātu - vilku Džimiju. Ja viņiem izdosies pierunāt lauvu pievienoties, Bastera jaunais šovs krāšņajā Redšoras pilsētā būs patiesi neaizmirstams!

 
KINO SEANSS VAKCINĒTAJIEM / COVID-19 PĀRSLIMOJUŠAJIEM UZRĀDOT ATBILSTOŠU DIGITĀLO SERTIFIKĀTU - BĒRNIEM NO 12 GADU VECUMA AR NEGATĪVU COVID-19 TESTU, LABORATORIJAS IZZIŅU PAR SKRĪNINGA TESTU AR NEGATĪVU REZULTĀTU, PILNGADĪGAS VAKCINĒTAS/PĀRSLIMOJUŠAS PERSONAS PAVADĪBĀ.

(Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros)

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika