PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Riga IFF piedāvā kinoseansu “Lietas, ko mēs sakām, un lietas, ko mēs darām”

Notiek: 20. oktobris 20:30 - 22:32
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

Žanrs: Drāma.

Režisors: Emanuels Murē

Ieejas maksa: 5EUR, Biļešu iegāde: https://rigaiff.lv/lv/checkout/?ticket_url=/lietas-ko-mes-sakam-un-lietas-ko-mes-daram/9708/53299

Dafnei patīk klausīties citu mīlas stāstus. Šobrīd montāžas režisore ar partneri Fransuā dzīvo lauku château, tur pavadīdama grūtniecības pirmos mēnešus. Rakstnieka brīvdienās ierodas Fransuā brālēns Maksims. Viņš nolemj Dafnei izstāstīt savu attiecību stāstu. Patiesību sakot, tie ir vairāki un ne visi no tiem sākušies veiksmīgi (nemaz nerunājot par to noslēgumu). Arī Dafne turpmāko četru dienu laikā izstāstīs savas mīlas dēkas un attiecību ideālu apkrāpšanu. Tas, ko zina tikai skatītājs: arī Dafnei un Maksimam pašiem tiks piedāvāts attiecību stāsts.

Attiecību “likumību” kinopētnieka Murē neuzticības komēdijā ir vismaz deviņi mīlas apustuļi. Viņu attiecību virāžas, kas šķērso farsa un filozofiskas komēdijas krastus, varētu apskaust gan Ēriks Romērs, gan arī Vudijs Allens. Iekļauta 2020. gada Kannu kinofestivāla “goda sarakstā” un piesaukta kā “momentāna klasika”, filma šķetina divas cilvēces apsēstības: labi izstāstītus stāstus un fatālas, atmiņās nenovalkājamas attiecības. No Šeherezādes un Džovanni Bokačo līdz Rolānam Bartam, nu arī Murē varoņi atminās, izstāsta un rada jaunus stāstus, lai spētu sadzīvot ar to, ka paši sev neuzticas.

Uzmanību: Rūpējoties par visu festivāla apmeklētāju drošību, RIGA IFF klātienes seansus un pasākumus būs iespējams apmeklēt tikai ar derīgu COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu (atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem), uzrādot derīgu personu apliecinošu dokumentu. Pārbaude tiks veikta pie ieejas pasākumu norises vietās.

 
 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika