PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Brāļu Puncuļu koncerts

Notiek: 25. septembris 14:00 - 17:30
LUBĀNA; Lubānas pilsētas klubs. Adrese Tilta iela 14, Lubāna, Madonas novads, LV4830

“Tiekamies mūzikā” Lubānas pilsētas klubā 25. septembrī plkst. 16.00 ar Brāļiem Puncuļiem! Jūsu uzmanībai dziedošie brāļi Puncuļi, kurus atpazīstam kā pozitīvo emociju šova Dziedošās ģimenes 3 uzvarētājus, “Koru karos” kā Rēzeknes Zaļo pakalnu kora dalībniekus un kā Populārā TV šova "X-faktors" skatītāju mīluļus “Baritonus”

Viss sākās tālajā 2005. gadā, kad pirmo reizi uz skatuves kāpām mēs - brāļi Puncuļi, iepriekš dziedājuši dažādos sastāvos un grupās nonācām pie secinājuma, ka vislielāko prieku mums sagādā muzicēšana tieši kopā. Tas arī pamudināja pieteikties 2011. gada pozitīvo emociju šovā Dziedošās ģimenes 3, kur pateicoties klausītājiem, kopīgiem spēkiem izdevās paveikt tajā brīdī šķiet neiespējamo, kļūt par 2011. gada skanīgāko ģimeni Latvijā. “Puncuļi - tā ir firmas zīme»:  saka brāļi par sevi.

Tā nu tas sākās un paldies Dieviņam arī turpinās dažādos populāros Latvijas mūzikas projektos. Brāļus atpazīstam “Koru karos” kā Rēzeknes Zaļo pakalnu kora dalībniekus un Populārā TV šova "X-faktors" skatītāju mīluļus “Baritonus”

“Tiekamies mūzikā” 25. septembrī Lubānā ar Brāļiem Puncuļiem!

 

 

Informāciju iesūtīja: Lubānas kultūras nama direktore Velga Puzule

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika