PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Izstāde “KRĀSU VIRPULĪ”

Notiek: 10. septembris 18:00 - 11. oktobris 10:00
ĒRGĻI; Ērgļu saieta nams, Mazā zāle

LĪVIJAS GROZAS Radošo darba gadu jubilejas izstāde “KRĀSU VIRPULĪ” Izstādē skatāmi: Audējas L. Grozas austie darbi, un M. Biķernieces rokdarbi

     Ērgļu saieta namā no 10. septembra skatāma Tautas lietišķās mākslas studijas "ĒRGĻI" audējas Līvijas Grozas jubilejas izstāde "Krāsu virpulī", kurā eksponēti autores austie darbi un viņas meitas Maijas Biķernieces rokdarbi.  Līvija Groza savos radošajos darbos cenšas izmantot katru izdevību apgūt jaunas tehniskas. Redzot šos darbus, uzmanību piesaista krāsu daudzveidība un izcila gaumes izjūta. Autore savā daiļradē daudz darinājusi karogus, gan amatiermākslas kolektīviem, gan pat Ērgļu vidusskolai. Tajos ir bijusi iespēja radoši izpausties - kombinēt dažādas tehnikas un materiālus, veidot kompozīcijas. Līdzās radošajiem darbiem sava vieta izstādē atvēlēta klasiskajās tradīcijās austiem audumiem, kuru vidū izceļas latviskie lina galdauti ar tā niansētajiem notonējumiem. Savukārt rudenīgi siltās krāsās darinātās mīkstās šalles ir kā radītas laikam, kas uzvēdī vēsumu. Vaicāta par savu vaļas prieku, Līvi­jas kundze atbild, ka gandarījumu dod zināšanu tālāk nodošana jaunajām audējām Tautas Lietišķās mākslas studijas “Ērgļi” austu­vē.

 Ieeja: bezmaksas.

  Visu pasākumu norise plānota atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām. Apmeklētājiem jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikāts jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, apmeklējot koncertu kopā ar vecākiem, sertifikāts nav nepieciešams.      
‌Informāciju iesūtīja: S.Avotiņa


‌Ievietoja: A. Noviks                

 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika