PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Dāvana Latvijai!

Notiek: 20. aprīlis 00:00 - 4. maijs 23:59
OŠUPE; Ošupes pagasts

Radīsim dāvanu Latvijai! Aicināts piedalīties ikviens, kuram Latvija ir mīļa, svarīga un vislabākā vieta, kur dzīvot.

Latviešu dainās ir ierakstīta visa mūsu dzīvesziņa, spēcīgs kods, kas ļauj mums kā nācijai dzīvot gadsimtu griežos. Tautasdziesma ir latviešu sirds gudrības pamatā.

# Atrodi savu tautasdziesmu, savu spēka četrrindīti un uzzīmē to. Zīmējuma otrā pusē uzraksti tautasdziesmas tekstu. Darbus iesniedz Degumnieku tautas nama vadītājai līdz 29.aprīlim, iepriekš sazinoties pa tālr. Nr. 25622223. 

Visi zīmējumi būs aplūkojami izstādē 4.maijā bērnudārza laukumā. Katram māksliniekam – pateicības dāvaniņa! Dodies pastaigā sev ērtā laikā un apskaties izstādi, kā arī piedalies dažādās prāta spēlēs ap un par tautasdziesmām! Uzdevuma noteikumi būs izlasāmi pie katras aktivitātes.

# Sūtīsim laba vēlējumus sev, draugiem un Latvijai! Vēlējumu koks “augs” laukumā pie ziņojuma dēļa (pie veikala). Uzraksti savu novēlējumu uz sagatavotās lapiņas un iesien koka zaros.

Novēlējumi un zīmējumu foto pēc svētkiem tiks publicēti Ošupes pagasta FB lapā.

Piedaloties ievēro valstī noteiktos drošības pasākumus. Darbojies vienas mājsaimniecības ietvaros. Ja satiecies ar kādu citu mājsaimniecību, ievēro 2m distanci un lieto sejas masku. 


‌Informāciju iesūtīja: Degumnieku tautas nama vadītāja Ilze Melngaile. 
‌Mob. tālr.: +371 25622223


‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »