PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Piedalies fotokonkursā “Meklē mani muzejā”

Notiek: 15. aprīlis 00:00 - 4. maijs 23:59
MADONA; Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja virtuālajā vidē

Vēlies pavadīt laiku saistoši? Patīk fotografēt vai fotografēties? Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs un Madonas novada pašvaldība piedāvā piedalīties konkursā, kurā būs iespēja atveidot senās krājuma fotogrāfijas šīs dienas situācijā.

Nu jau vairāk kā mēnesi valstī izsludināta ārkārtas situācija, kas pašlaik pagarināta līdz 12.maijam. Fiziskā (nevis sociālā) distancēšanās, darbs un skola no mājām un attālināti izmainījis ikdienas dzīvi, tādēļ ir labi, ka pateicoties modernajām tehnoloģijām, kultūras iestādes, tajā skaitā muzeji, piedāvā ne tikai izzinošas un saturīgas video tiešraides, bet arī izaicina piedalīties dažāda veida izaicinājumos jeb chalenge. 

Muzeji izvēlas savai specifikai un krājuma daudzveidībai piemērotāko veidu un izaicina arī sabiedrību visā pasaulē. Sociālajos tīklos – Instagram un Facebook popularitāti iemantojis izaicinājums ar mirkļbirku #tussenkunstenquarantaine jeb mākslas darbu atainošana šīs dienas apstākļos, izmantojot to, kas katram pieejams savā mājvietā. Sākoties ārkārtas situācijai Madonas muzeja darbinieki atsaucās Memoriālo Muzeju apvienības izaicinājumam iedvesmoties no personību fotogrāfijām, izmantojot mirkļbirku #Personībamājās.

Iesakām ielūkoties sociālo tīklu platformās, izmantojot augstākminētās mirkļbirkas un iedvesmoties ne tikai no Latvijas muzejiem bet arī  Eiropas un ASV muzeju izaicinājumos, lieliska vieta, kur iedvesmoties no dažādiem mākslas darbu piemēriem.

Tagad vēlamies izaicināt sabiedrību un mēs esam atlasījuši vēsturiskas fotogrāfijas no Madonas muzeja krājuma, kas attēlo darbību un kurās, ievērojot noteikumus, ir ne vairāk kā 2 cilvēki.

Uzdevums:

-  Atver Facebook lapā Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja lapu un pie galerijām atrodi “Meklē mani muzejā” galeriju ar 18 fotogrāfijām no muzeja krājuma, vai arī atver šo saiti google drive diskā – http://ejuz.lv/6g70 , kur atrodamas atlasītās fotogrāfijas no muzeja krājuma.


-  No 15.04. – 04.05. izveido savu šīs dienas versiju kādai no muzeja krājuma fotogrāfijām (vari izvēlēties arī vairākas) un pēc iespējas precīzāk mēģinot attēlot tajā redzamo darbību.


-  Izveido Foto kolāžu – senā fotogrāfija un Tevis izveidota jaunā fotogrāfija.


-  Ievieto fotogrāfiju savā Facebook kontā, ievietojot atzīmi @muzejsmadona un @Madonasnovads


-  Pie fotogrāfijas pieliec mirkļbirku #meklēmanimuzejā


-  Fotogrāfija, kura saņems visvairāk atzīmes “patīk” jeb “Like” iegūs pārsteiguma balvu no Madonas novada pašvaldības!


-  Atgādinām, ja vēlies fotogrāfijas izmantot citām vajadzībām, nevis fotokonkursam, nepieciešama Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja atļauja, tādēļ sazinies, rakstot e-pastu: muzejs@e-madona.lv


Lai radoša iztēle attēlot senos darba veidus un dažādas aktivitātes, kas attēlotas muzejā un lai saistošs mājās pavadītais laiks.


Atgādinām #PaliecMājās, jo mēs #Tiksimiesdrīz !            


Informāciju sagatavoja: Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja Izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde.Ievietoja: D.Torstere

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika