PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā Vēlēšanu ABC tūre viesosies Ļaudonā un Madonā 13.maijā

Vai Tu zini cik kilometru ir no Tavas dzīvesvietas līdz Briselei? Eiropas Parlamenta Informācijas birojs 28.aprīlī devās Vēlēšanu ABC tūrē, lai uzsāktu šādus „mērījumus”, viesojoties visos Latvijas reģionos. Mēneša laikā plānots apmeklēt 33 vietas Latvijā, kuru nosaukumi secīgi sākas ar kādu alfabēta burtu. Madonas novadā tās ir pat divas - Ļaudona un Madona!

Ainažos un Ādažos - 28.aprīlī, Baldonē un Carnikavā - 30.aprīlī, Červonkā un Daugavpilī - 2.maijā, Engurē un Ēdolē - 3.maijā, Feimaņos - 5.maijā, Garkalnē un Ģikšos - 6.maijā, Hmeļņeckos - 7.maijā, Iecavā, Īslīcē un Jelgavā - 8.maijā, Koknesē, Ķegumā un Lielvārdē - 12.maijā,

Ļaudonā pie Ļaudonas pagasta pārvaldes 13.maijā pulksten 11.30,
Madonā pie Madonas novada bibliotēkas 13.maijā pulksten 13.30,

Nītaurē - 13.maijā, Ņukšos un Ogrē - 15.maijā, Piltenē un Rendā - 16.maijā, Smārdē un Šķēdē - 19.maijā, Turlavā un Ugālē - 20.maijā, Ūdrīšos - 21.maijā, un tā līdz pat Valkai, Zvārtavai un Žagatām Apes novadā 22.maijā!

Pasākumu laikā Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas birojs dāvinās ķiršu kociņu un interesantus materiālus par Eiropas Savienību, atgādinās par Eiropas Parlamenta vēlēšanām un ar prieku atbildēs uz jautājumiem.

Ļaudonā saņemsim arī balstītu uz EP Informācijas biroja veikto „mērījumu” atbildi uz jautājumu par attālumu no Ļaudonas līdz Briselei.

Vēlēšanu ABC tūres ietvaros dāvinātā ķiršu kociņa stādīšanā pie Ļaudonas pagasta pārvaldes ēkas kopā ar viesiem piedalīsies Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Dreimane.

Savukārt, ļaudonieši ciemiņiem dāvās A.Eglīša Ļaudonas vidusskolas skolēnu ansambļa un vidusskolas meiteņu deju grupas „Lindo” priekšnesumus.

Madonā viesus sagaidīs pie Madonas novada bibliotēkas ar latviešu tautas dejām Madonas pilsētas kultūras nama Mazās deju skolas izpildījumā.

Kā zināms, bibliotēkā darbojas Eiropas Savienības informācijas punkts un Eiropas Komisijas izveidotā informācijas tīkla Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas filiāle, tādēļ arī vieta šī ķiršu kociņa stādīšanai Madonā ir izraudzīta tieši pie bibliotēkas. Kociņa stādīšanā kopā ar Vēlēšanu ABC tūres komandu piedalīsies Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs.

Arī Madonā mums būs iespēja uzzināt EP Informācijas biroja veiktā „mērījuma” rezultātus par attālumu no mūsu novada galvaspilsētas līdz Briselei, saņemt dāvanā vērtīgus materiālus un rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem
gatavojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām 24.maijā.

Vairāk informācijas par Vēlēšanu ABC tūri: Startē Vēlēšanu ABC tūre: viesosimies 33 vietās no Ainažiem līdz Žagatām .Informāciju iesūtīja:
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā,
Signe Prušakeviča, Ļaudonas kultūras nama direktore.

Informāciju papildināja un sagatavoja:
Inga Arāja
Madonas novada pašvaldības
galvenā speciāliste kultūras darba organizatore
Tālr. 00 371 64860579, 27868891
inga.araja@madona.lv
http://www.madona.lv

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums