PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

No jauna apvienojies „Greizais ratiņš”, lai atcerēties labāko un dalīties ar jaunāko! 15 gadu jubilejas koncerts Madonas estrādē

Šovasar pie saviem skatītājiem atgriežas Nacionālā teātra aktieru ansamblis „Greizais ratiņš”, kas, šķiet, pavisam nesen, piecus gadus pēc kārtas, spēja pulcēt pārpildītas lielākās Latvijas estrādes un radīt svētkus skatītājiem katrā uzstāšanās reizē. Šogad „Greizajam ratiņam” aprit 15 gadi un ikviens ir aicināts uz Dzimšanas dienas ballīti, kur neiztiks bez jokiem, dāvanām un visskaistākajām dziesmām „Greizā ratiņa” versijās.

Latvijas Nacionālā teātra aktieru apvienība radās 1999.gadā, kad veidojot kārtējo „Teātra Žurkas” iestudējumu, skatītāju simpātijas izpelnījās aktieru parodijas par populārām dziesmām un izpildītājiem. Tā, paralēli dziesmu aptaujai „Vecais ratiņš”, tika radīta aktieru apvienība „Greizais ratiņš”, kurā apvienojās Juris Hiršs, Ivars Puga, Uldis Anže, Dace Bonāte, Normunds Laizāns un Valdis Zilveris. Piecu gadu laikā tika radītas piecas programmas un izdoti pieci albumi - „Gar jūras zeltmirdzošo krastu…”, „Mīļais, pasteidzies”, „Kā es braucu… lūkoties!”, „Mēs tikāmies martā”, „Paskaties, cik balts… tikpat kā paradīzē!”.  Notikuši neskaitāmi koncerti, kas pulcēja daudzus desmitus tūkstošu skatītāju.

Aktieru veidotās populāru dziesmu parodijas raksturo smalka gaume, muzikalitāte, daudzbalsīgs dziedājums un sirsnīgums. Šogad, kad „Greizajam ratiņam” aprit 15 gadi, aktieri no jauna apvienojās, lai atcerētos labāko, kas programmās bijis un, protams, dalītos ar jauniem jokiem un dziesmām. Kā arī agrāk, tā arī tagad koncertu neatņemama sastāvdaļa būs dažādu dāvanu dalīšana skatītājiem.

Madonas pilsētas estrādē 12.jūlijā pulksten 19.
Biļetes cena:
iepriekšpārdošanā 5.00 €, pasākuma dienā 7.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: Madonas pilsētas kultūras nama filiāles „Vidzeme” kasē no 3.jūnija.
Tālr.: 648 22631

Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums