PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Latvijas Jaunā Teātra institūts sadarbībā ar Dirty Deal Teatro un Imagine 2020 aicina uz izrādi „Pārmaiņu pārbaude”. Vai pieci cilvēki var izglābt pasauli?

2013. gada augustā piecu cilvēku radošā komanda atstāja Rīgā naudu un bankas kartes, lai uz desmit dienām dotos uz Dzelzavas pagastu simulēt finanšu apokalipsi jeb situāciju, kad naudai zudusi tās vērtībā. Vietējiem iedzīvotājiem apmaiņā pret pārtiku tika nolemts piedāvāt izrādes radošās komandas radīto mākslu. Visi, izņemot komandas operatoru, gatavojās badoties.

Izrāde “Pārmaiņu pārbaude” ir stāsts gan par piedzīvoto desmit dienās Dzelzavā, gan arī skats uz pasauli piecu pasaules glābēju acīm. Apkārt esošajā pasaulē pasaules glābēji redz daudz jautājumu un maz atbilžu. Dzelzavā viņi piedzīvo negaidītu un lielu cilvēcību. Tā iedvesmo un dod spēku pasaules glābšanas misijā, bet ko darīt tad, ja cīņā reizēm jādodas pašam pret sevi?

Autori un izpildītāji: Anta Aizupe - aktrise, Jānis Balodis - dramaturgs, Sintija Jēkabsone - scenogrāfe, Dainis Juraga - video operators un režisors, Kārlis Krūmiņš - režisors.

Sestdien, 14.jūnijā pulksten 18.00 Dzelzavas kultūras namā.
Ieeja bez maksas.
Piedzīvotais 10 dienās Dzelzavā 2013.gada vasarā.
Dāvana dzelzaviešiem par piedzīvoto atsaucību un prieku.

Informāciju iesūtīja: Dzelzavas kultūras nama direktore Dace Kalniņa.
Mob.tālr.: 00 371 26173876.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums