PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Brīvdabas izrāžu vakars Madonā 5.jūlijā

Divas jautras komēdijas - „Mīlestība līdz prāta zudumam” un „Sieviņa uz stundu vai kafija diviem” Madonas pilsētas estrādē 5.jūlijā plkst.19.00. Lomās: Roberto Meloni, Jūlija Ļaha, Jānis Reinis, Jānis Kirmuška vai Jānis Buķelis, Laila Kirmuška un Jānis Jarāns. Garlaicīgi nebūs!

„Mīlestība līdz prāta zudumam”
Izrāde ir veidota pēc Valentīna Krasnogorova - viena no mūsdienu labākā un asprātīgākā autora darba motīviem. Izrādes pamatā ir diezgan sadzīviska, tai pat laikā ļoti smieklīga un absurda situācija. Izrādes atrisinājums, kā arī vēl daudzas tēmas, kas tajā skartas, ir ļoti negaidītas un aizraujošas. Garlaicīgi nebūs!
Sižeta apraksts.Pie ārsta ierodas pacients, kurš nespēj neko sakarīgu pateikt par sevi, jo cieš no atmiņas zuduma. Pēc tam pie tā paša ārsta ierodas pacienta sieva, kas šķiet saliks visu pa plauktiņiem, bet rezultātā viss apgriežas pilnīgi kājām gaisā, jo pēc brīža ierodas vēl kāda sieviete, kas arī apgalvo, ka ir pacienta sieva….
Lomās: Roberto Meloni, Jūlija Ļaha, Jānis Reinis, Jānis Kirmuška vai Jānis Buķelis un Laila Kirmuška.

„Sieviņa uz stundu vai kafija diviem”
Slikti ar sievu? Vēl sliktāk bez sievas? Kur slēpjas kompromiss? Ja liekas, ka laulības dzīvē jau ir piedzīvots viss, tad tas nav tā. Piedāvājam palūrēt pa atslēgas caurumu kādā dzīvoklī, kur notiek neticamas un prātam neaptveramas lietas. Jautra komēdija ar vietu pārdomām un jaunām atklāsmēm.
Ar mīlestību, naidu, rūpēm vienam par otru un, protams, neatņemamu humora devu spēlēsies brīnišķīgie un iemīļotie aktieri.
Sižeta apraksts. Sieva, kurai nedaudz „piegriezies” savs vīrs, nolēmusi no viņa atbrīvoties, piedevām izdomājusi visai ekstravagantu veidu - noindēt viņu. Un viss būtu noticis tā, ja nebūtu nejauša apstākļu sakritība, kas visu apgriež kājām gaisā un nu jau par upuri jākļūst pašai sievai. Bet arī tas vēl nav viss - citu apstākļu sakritības rezultātā lomas atkal mainās un tā tas turpinās līdz… . Taču stāsts  nebeidzas… un kāpēc pie vīra ierodas „sieviņa uz stundu” (kuras lomā iejutīsies Jānis Jarāns) uzzināsiet apmeklējot izrādi.
Lomās: Jānis Reinis, Jūlija Ļaha un Jānis Jarāns

Režisors: Ivars Lūsis

Madonas pilsētas estrādē 5.jūlijā pulksten 19.
Biļetes cena:
 iepriekšpārdošanā 5.00 €, pasākuma dienā 7.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: Madonas pilsētas kultūras nama filiāles „Vidzeme” kasē no 11.jūnija.
Tālr.: 648 22631

Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796

Rediģēts: 03.07.2014.

Ievietoja:
Inga Arāja 
 

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums