PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Atjaunots ieraksts! Vijolnieks Raimonds Ozols atklāj jubilejas koncerttūri un 17.oktobrī viesojas Madonā

No 2014.gada 16.oktobra līdz 27.novembrim Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncertmeistars un pirmā vijole Raimonds Ozols sniegs koncertus 12 Latvijas pilsētās, tādējādi svinot savas radošās darbības 30.gadskārtu.

31.augustā ar veiksmīgu un vērienīgu koncertu vijoles virtuozs atklāja savu jubilejas koncerttūri Dzintaru koncertzālē. No oktobra vidus mākslinieks priecēs sava talanta cienītājus Vidzemes koncertzālē "Cēsis" - 16.oktobrī; Madonas K/N - 17.oktobrī; Jēkabpilī, Krustpils K/N  - 24.oktobrī; Valmieras K/C - 6.novembrī; Jelgavas  K/N - 8.novembrī; Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS - 9.novembrī; Ogres K/C - 14.novembrī; Siguldā, Koncertzālē „Baltais flīģelis” - 15.novembrī; Aizkraukles K/N - 20.novembrī; Ventspilī, Teātra namā „Jūras vārti” - 22.novembrī; Liepājas Olimpiskajā centrā, Rožu zālē - 23. novembrī; Ādažu K/C - 27.novembrī.

Koncertā tiks spēlēta ne tikai populāra klasiskā mūzika jaunā apdarē un populārā mūzika klasiskā izpildījumā, bet arī mūzika no Raimonda Ozola jaunā albuma «Vīzijas», kurā apkopotas skaistākās melodijas no pasaules kino un teātra zelta repertuāra, mūzika no franču, amerikāņu, krievu un latviešu kinofilmām latin, jazz un jazz rock ritmos, kā arī populārās klasiskās mūzikas skaņdarbu apdares.

Vijolnieks uz skatuves kopā pulcēs un muzicēs ar Latvijā pazīstamiem, profesionāliem mūziķiem - Raimondu Macatu (taustiņi, mutes harmonijas un aranžējumi), Madaru Kalniņu (piano un aranžējumi), Mārci Auziņu (solo ģitāra), Aivaru Gudro (ģitāra), Norbertu Skrauci(bass), Aini Zavacki (sitamie instrumenti) un LNSO stīgu grupu, kas īpaši paspilgtinās vijoles skanējumu.

Raimonds Ozols ir solists ar visaugstākajiem profesionālās vijoļspēles standartiem, kurš atskaņo gan klasisko, gan populāro mūziku, spēlējot akustisko un elektrisko vijoli. Mūzikas kritiķi un profesionāļi šo izpildījumu ir atzinuši par lielisku, jo tas sniedz iespēju klausīties klasisko mūziku rokmūzikas jeb 21. gadsimta interpretācijā.

Līdzās darbam LNSO Raimonds kā vieskoncertmeistars muzicējis Bavārijas Radio orķestrī M. Jansona vadībā Minhenē, Igaunijas Nacionālajā orķestrī, Vispasaules Miera fonda orķestrī Bangkokā. R. Ozola solo priekšnesumi skanējuši Somijā, Islandē, Norvēģijā, Krievijā, Ķīnā, Azerbaidžānā, Austrijā un citās valstīs.

Madonas pilsētas kultūras namā 17.oktobrī pulksten 19.
Biļešu iepriekšpārdošana:
 Madonas pilsētas kultūras nama filiāles „Vidzeme” kasē (tālr.: 648 22631).
Biļetes uz koncertiem pieejamas arī „Biļešu paradīzes” kasēs.

Papildu informācija: Rafails Balkins.
E-pasts: rafail@apollo.lv .
Mob.tālr.: 00 371 29533075


Informāciju iesūtīja: projekta koodinātore Karine Kalniņa.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums