PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Jaunais Rīgas teātris pirmo reizi Madonā! Mihails Zoščenko „Amizants gadījums”

„Cilvēks ir tāds diezgan dīvains dzīvnieks. Diez vai viņš būs cēlies no mērkaķa. Vecais Darvins šai jautājumā, liekas, būs drusku samelojies. Dikti jau nu cilvēka darbošanās ir tāda, kā lai pasaka, pārlieku cilvēciska. Pilnīgi, ziniet nekādas līdzības ar dzīvnieku pasauli.” M.Zoščenko.

Izrādes dramaturģisko materiālu veido krievu satīriķa Mihaila Zoščenko stāsti un klātienē izpildītas dažādu laiku krievu dziesmas.
Cilvēkiem patīk stāstīt dīvainus, amizantus gadījumus no dzīves. Neparastos apstākļos nonākuši, to dara arī izrādes trīs savstarpēji nepazīstamie varoņi. Viņi stāsta stāstus par citiem, bet īstenībā paši par sevi un katru no mums. Par to, cik muļķīgi un komiski mēs mēdzam rīkoties. Par to, ka izmisīgi cenšoties būt „nemuļķīgi” un „nekomiski”, mēs aizmirstam, ka uz dzīvi var paraudzīties arī vienkāršāk - bez nosodījuma, pārspīlēta aizdomīguma vai lieka patosa.
Izrāde aicina nesarežģīt to, kas tāds nav, bet gan pasmieties par nenozīmīgām likstām un ar smaidu sejā doties tālāk. Jo, kaut arī nesaprotama un neizdibināma, dzīve ir skaistākā dāvana, kas cilvēkam ir dota.

Režija, telpa, kostīmi - Māra Ķimele.
Piedalās: Vilis Daudziņš, Ivars Hermanis, Anta Eņģele.

Madonas pilsētas kultūras namā 30.oktobrī pulksten 19.
Biļetes cena: 6.00, 7.00, 10.00, 12.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: Madonas pilsētas kultūras nama filiāles „Vidzeme” kasē.
Tālr.: 648 22631

Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums