PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Latvijas nedēļa Madonas muzejā

Madonas muzeja izstāžu zālēs no 11. līdz 19.novembrim atzīmēsim Latvijas nedēļu. Aicinām skolas vecuma bērnus uz muzeju, lai Latvijas neatkarības vēsturi izzinātu izspēlējot atraktīvas spēles un veicot dažādus uzdevumus. Palūkosimies uz Latvijas karogu, kuram ir vairāk nekā 70 gadi. Jo tikai uzzinot savas valsts vēsturi, mēs to cienīsim.

Šogad atzīmējam 96. Latvijas gadadienu, bet pēc 4 gadiem svinēsim Latvijas 100 gadus kopš tika izveidota neatkarīga valsts. Skolās un arī sabiedrībā arvien vairāk runājam par nacionālo pašapziņu, par valsts simboliem un par sevi kā vienotu nāciju. Pie krūtīm piespraužam sarkanbaltsarkanās lentītes un skolēni dodas lāpu gājienā, pieminot latviešu strēlniekus, kas krita Pirmajā Pasaules karā un Brīvības cīņās, cīnoties par savu zemi. Ir būtiski atcerēties šos notikumus, stāstīt no paaudzes paaudzē, runāt par tiem skolās un bērnudārzos, lai savas valsts vērtību apjaustu ikviens.

Lai pieteiktos „Latvijas nedēļas” aktivitātēm zvaniet uz muzeja tālruni 64823844, vairāk informācijas muzeja mājas lapā www.madonasmuzejs.lv, kā arī sekojiet mums līdzi sociālajos tīklos.

Uz tikšanos Madonas muzejā!


Informāciju sagatavoja: Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja Izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde.
Tālr.: 648 23844

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums