PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

11.novembrī Poruka ielā atceramies, sadziedamies, iedegamies Latvijā un par Latviju

Pamazām pilsētas iedzīvotāji ir sapratuši, ka arī Madonā ir vieta, kur pulcēties Lāčplēša dienas atzīmēšanai, kur pavadīt vakaru kopā, kur mācīties un saviem bērniem mācīt patriotismu, pulcēties pie ugunskura, nolikt ielas malā līdzpaņemtās ugunsliesmiņas, kopā sadziedāties, uzkavēties ilgāk, ja reiz ir izbrīvēts laiks un atnākts. Pagājušajā gadā arvien pārliecinošāk pierādījās, ka vakars ir emocijām bagāts. Pasākumu nāk apmeklēt jaunās ģimenes ar mazuļiem, grib līdzdarboties, pabūt kopā, dziedāt patriotiskas un visiem zināmas dziesmas.

Laipni aicinām iesaistīties pasākumā 11.novembra atcerei Poruka ielā „Atceramies, sadziedamies, iedegamies Latvijā un par Latviju!” - sapošam ielu, iededzam svecītes, pulksten 18.00 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestris ieskandina svētkus un no pulksten 18.30 klausāmies dzeju un mūziku, sadziedamies un sildāmies pie piemiņas ugunskura.

Lūdzam visus Poruka ielas apmeklētājus šajā vakarā ņemt līdzi svecītes un kopīgi izgaismot gan ielu, gan savu atmiņu un cerību stāstus ar sveču liesmiņām.

Pateicamies par līdzšinējo sadarbību Poruka ielas svētku organizēšanā Madonas novada pašvaldībai, kas svētkus atbalsta finansiāli, kā arī Poruka ielas iestāžu, uzņēmumu, biroju un veikalu kolektīviem, kuri atbalsta atceres pasākumu jau vairāku gadu garumā un ielas daļu pret savām ēkām izgaismo svētku vakaram.


Informāciju iesūtīja: Madonas Grāmatu draugu biedrības vadītāja Beāte Ozoliņa.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums