PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

14.decembrī Ziemassvētku koncerts „Tavas pēdas sniegā”

Evita Zālīte, Andris Ērglis un Jānis Strazds aicina apstāties no ikdienas steigas, piedzīvot Ziemassvētku mieru un gatavību piedzīvot brīnumu. Mīlestības, cerības un piedošanas laiks. Svētki, kuru patiesā būtība mājo cilvēku sirdīs, tāpēc Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, dziedātājs Andris Ērglis, komponists Jānis Strazds, ģitāriste Ilze Grunte un basa meistars Andris Grunte aicina būt kopā Ziemassvētku koncertā „Tavas pēdas sniegā”.

„Mūsu koncerts būs kā maza apstāšanās, lai kopīgi svinētu un pateiktos par šo ceļu uz Svētkiem, kuru šķiet pārklāj tikko uzsnidzis sniegs, un vienīgi Radītāja pēdas sniegā rādīs ceļu, lai nenomaldītos”, stāsta Evita Zālīte.

Koncertā skanēs dziesmas, kuras par godu Ziemassvētkiem sacerējuši komponisti sākot ar viduslaikiem līdz mūsdienām. Programmā būs dzirdami J.S.Baha, Riz.Ortolani, R.Dubras, J.Strazda, V.Pūces, I.Gruntes orģinālmūzika un tradicionālo Ziemassvētku dziesmu apdares.

„Ziemassvētki ir mani mīļākie svētki, tāpēc būšu priecīgs svētku gaidīšanas laiku pavadīt, kopā ar lieliskiem kolēģiem izpildot skaistu mūziku Ziemassvētku koncertos visā Latvijā”, uz koncertiem aicina komponists Jānis Strazds.

Andris Ērglis: „Tā kā Ziemassvētki ir arī mani mīļākie svētki, ar lielu prieku kopā ar kolēģiem strādājām pie šīs koncertprogrammas „Tavas pēdas sniegā” sagatavošanas. Svētku sajūta mūs pārņēma, jau strādājot mēģinājumos - mēs ļoti gaidām Ziemassvētkus un vēlamies šo gada gaišāko svētku sajūtu aiznest arī Jums”.

Madonas pilsētas kultūras namā 14.decembrī pulksten 15.

Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums