PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Izrāde „Mūsu ēras sākumā” viesosies Madonā

Madonas pilsētas kultūras namā 7.decembrī pulksten 17 tiks uzvesta teātra izrāde „Mūsu ēras sākumā”, kas balstīta uz 1.gadsimta vēstures notikumiem un ļauj skatītājiem pabūt 20 gadsimtus senā pagātnē Jeruzālemē, kur aptuveni pusotru mēnesi pēc Kristus nāves aizsākās dramatisks Viņa sekotāju darbs, atstājot iespaidu uz visiem tālākajiem gadsimtiem pasaulē un īpaši Eiropā, kultūras, mākslas, politikas, domāšanas un citās jomās...

Izrāde „Mūsu ēras sākumā” aicina iztēlotā ceļojumā uz Jeruzālemi 1.gs. aptuveni pusotru mēnesi pēc Kristus nāves. Lai gan notikumi balstās vēsturiskos faktos, tie ietērpti ikdienišķās varoņu sarunās un darbībās ar mērķi iejusties toreiz dzīvojušo vīru stāstā. Galvenais varonis Sauls no Tarsas, viena no šī laika pazīstamākajām vēstures personībām, sižeta sākumā ir apdāvināts, jauns cilvēks, spējīgs darboties gandrīz jebkurā jomā. Dzīve ir laba. Taču tieši šajā brīdī tā negaidot pārvēršas par īstu dramaturģiju ar sarežģījumiem un kulmināciju!

Izrāde veidota, iedvesmojoties no „Apustuļu darbu” grāmatas Bībelē, Elenas Vaitas grāmatas „Apustuļu darbi”, filmas „Paul the Apostle” un citiem materiāliem. Izrādes veidotāji ir jaunieši, kuru dzīves ietekmējis šis stāsts.

Izrādes režisors: Inga Priede.
Horeogrāfs: Edgars Šļakota.
Projektu realizē: biedrība „Ceļa Meklētāji”. Tajā iesaistīti arī jaunieši no dažādām Latvijas vietām, tai skaitā no Madonas un Ērgļu novadiem.

Madonas pilsētas kultūras namā 7.decembrī pulksten 17. Ieeja kultūras namā no pulksten 16.30.
Ieeja par ziedojumiem
- ziedojumi tiek vākti izrādes mākslinieciskai bagātināšanai un turpmākajiem plāniem.

Iespēja sekot: teātra „Mūsu Ēras sākumā” interneta lapa: www.musuerassakuma.blogspot.com .


Informāciju sagatavoja: Oskars Šļakota.
Mob.tālr: 00 371 27702473.
E-pasts: oskars@piraija.lv

Informāciju iesūtīja: Egita Berele

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums