PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Jaungada svētku salūts

Jau vairākus gadus pēc kārtas Madonas centrālajā laukumā un pilsētas ielās pulcējas vairāki tūkstoši Jaungada svētku salūta sagaidītāju un vērotāju - bērnu un pieaugušo. Tas ir brīdis, kad ikviens bērns cer sagaidīt brīnumu, un ikviens pieaugušais var atsaukt savā atmiņā vai no jauna izjust bērnības sajūsmas sajūtu vērojot krāšņo Jaungada nakts salūtu!

Šo svētku īpašo gaisotni un izjusto gandarījumu jau vairākus gadus Madonas novada pašvaldībai izdodas radīt sava novada iedzīvotājiem un tā viesiem pateicoties mūsu uzņēmēju finansiālajam atbalstam.

Madonas novada pašvaldība arī šogad aicināja uzņēmējus rast iespēju iesaistīties svētku radīšanas procesā un būt par svētku salūta finansiālajiem atbalstītājiem, lai kopīgiem spēkiem sagādātu svētku sajūtu ikvienam cilvēkam.

Jaungada sagaidīšanas pasākuma atbalstītāju pulkam pievienojās

      Madonas namsaimnieks SIA,
      Halle B SIA,
      A.A. būvkompānijas PS,
      BALTIC BLOCK SIA,
      BETULAS PREMIUM SIA,
      LINCA SIA,
      Lazdonas Piensaimnieks A/S,
      Madonas Ceļu būves SIA,
      Aizezere SIA.

Madonas novada pašvaldība izsaka pateicību atbalstītājiem un piedāvā visiem kopā sagaidīt 2015.gadu vērojot Jaungada svētku salūtu Madonas pilsētas centrālajā laukumā!

Sanākam kopā Saieta laukumā sākot no pulksten 23.30! Klausīsimies mūziku, skatīsimies svētku uzrunu translāciju, dejosim! Svētku salūta pirmās šaltis vērosim no pulksten 24.00, bet pēc uguņošanas - diskotēka visām paaudzēm ar populārāko latviešu un pasaules mūziku.

Tos, kuri meklēs siltāku vietiņu dejām, gaida Madonas pilsētas kultūras nams! Jau no 2015.gada 1.janvāra pulksten 00.30 līdz pulksten 04.30 kultūras namā skanēs dzīvā deju mūzika - spēlēs „VI1X” un „Kruizs” (ieejas maksa 3.00 €), kā arī darbosies kafejnīca.Foto: Agris Veckalniņš

Rediģēts: 30.12.2014.

Skaistu 2015.gada sagaidīšanu vēlot,
informāciju apkopoja un sagatavoja
Inga Arāja
Madonas novada pašvaldības
galvenā speciāliste kultūras darba organizatore
Tālr. 00 371 64860579, 27868891
inga.araja@madona.lv
http://www.madona.lv

 
 
 
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums