PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Krievu romances Viktora Kozlitina izpildījumā Madonā 30.janvārī

Krievu romances ir viena no Krievu kultūras pērlēm - dvēseles atspulgs. Skaistākās no senajām Krievu romancēm apbur ar savu melodisko temperamentu, skumjām un prieku. Savukārt ar savu atpazīstamību un kaislīgumu uz pārējo romanču fona īpaši izceļas romance „Очи чёрные” no Fjodora Šaļapina repertuāra. Viktora Kozlitina spēcīgā balss skan ģitāras pavadījumā - paša dziedātāja izpildījumā.

Viktors Kozlitins ir dzimis 1957.gadā Urālos, Čeļabinskas apgabalā. Viņš dzied kopš agras bērnības. Kā saka viņš pats: „Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi un dziedāšana vienmēr man ir sagādājusi milzīgu gandarījumu”. Viktors ar prieku atceras savu pirmo uzstāšanos 6 gadu vecumā, kas notika Korkino pilsētas kultūras namā.

1976.gadā liktenis Viktoru aizveda uz Liepāju dienēt armijā. Tur viņš 3 gadus spēlēja saksofonu armijas orķestrī. Pēc armijas Viktors pabeidza J.Mediņa mūzikas koledžu, V.Zilpaušas vokālo klasi. Pēc koledžas beigšanas viņš septiņus gadus dziedāja Latvijas Nacionālās operas korī. Pirmie solo koncerti notika 90-jos gados Vācijā. Tad arī izveidojās krievu romanču un tautas dziesmu programmas.

Madonas pilsētas kultūras namā 30.janvārī pulksten 19.
Biļetes cena: 4.00 €, uzrādot apliecību pensionāriem un skolniekiem 3.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: Madonas pilsētas kultūras nama filiāles „Vidzeme” kasē.
Tālr.: 648 22631.


Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums