PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Koncerts „Soļi” - Aija Andrejeva - 10 gadi uz skatuves

Programmā „Soļi” dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Andrejevas izpildījumā izskanēs „Kafijas krūze”, „Tu un es”, „Kā neviens”, „Dvēselīte”, kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem „Ziedonis. Lācis. Sievietes” un „Mežā”. Katrā no koncertiem Latvijas pilsētās būs kāds īpašais viesis - Madonā tas būs Alex.

Aija Andrejeva: „Katru dziesmu, ko iekļāvu šī koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei”. Desmit gadu laikā uzkrātā pieredze un kolēģu loks iedvesmo atgriezties pie paša svarīgākā jebkura dziedātāja darbā - sava klausītāja.

Programma un singls „Soļi” tapa ieguldot visu sirdi, man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem un draugiem, ņemot vērā cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk, kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, radot jaunu dziesmu, jaunu videoklipu un koncerttūri par Latviju. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” teic Aija Andrejeva.

Līdz ar jauno dziesmu un izziņoto koncertturneju tapis arī jauns video klips, kas tika filmēts Rīgas un Lielvārdes ielās. „Video klipa veidošana bija tik sirsnīgs process - trīs dienu laikā satiku sen nesatiktus draugus un kolēģus, paldies viņiem par laiku! Tas bija skrējiens, taču tik patīkams, ka varētu katru mēnesi veidot jubilejas videoklipus,” joko Aija.

Madonas pilsētas kultūras namā 28.februārī pulksten 18.
Biļetes cena: 7.00, 10.00, 12.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: Madonas pilsētas kultūras nama filiālē „Vidzeme”.
Tālr.: 648 22631.


Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums