PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

22.februārī Madonā ...jauna programma, jauns stils, jauns skanējums ...

Brāļi Auzāni kopā ar „Slaveno Jersikas orķestri” izveidojuši unikālu muzikālu programmu, radot jaunu žanru Latvijas mūzikā. ...jauna programma, jauns stils, jauns skanējums ... Vairāk kā divus gadus ilgais „Slavenā Jersikas orķestra” jaunās programmas sagatavošanās periods ir vainagojies ar panākumiem - radīts savdabīgs žanrs Latvijas mūzikā, kopā sajaucot elektrosvingu, balkānu motīvus, latviešu tautas mūziku ar latgaliešu dzīvesprieku un enerģētiku uz skatuves. Orķestris jau paspējis pierādīt sevi arī ārpus Latvijas robežām sniedzot skatītāju komplimentiem bagātu koncertu Latvijas vēstniecībā Maskavā, kas kalpoja kā labs atskaites punkts darba procesam.

Orķestra sastāvā ir labākie Latvijas mūziķi - Ieva Sircova - kontrabass, Nelli Bubujanca - sitamie instrumenti, Antra Lante - ģitāra un bandžo, Kaspars Stankevičss - trompete, Andis Karelis - trombons, Sigurds Lallo - klarnete, Sergejs Ivanovs - akordeons, Oranžā kora meitenes - Anita Levša, Inta Ļaksa un Olga Stupiņa - vokāls un, protams, abi dziedoši brāļi Auzāni.

„Slavenā Jersikas orķestra” būtiska vērtība ir plašais mūziķu sastāvs, kas īpašs ar to, ka ģitāru, kontrabasu un sitamos instrumentus spēlē meitenes, un sastāvā ir seši solisti, kuri spēj sniegt pārliecinošu dažādību izpildījumā un noskaņās ar iedvesmojošu mērķi - sniegt skatītājam prieku, mīlestību un skaistas emocijas.

Orķestra jaunās programmas dziesmas ir gan jaunrade, gan Latvijā un pasaulē populāri skaņdarbi pārveidoti latviski un ielikti īpašajā orķestra skanējumā, piemēram, „Vakarā”, „Labi nav”, „Draugs nejautā” un daudzas citas dziesmas.

Slavenā Jersikas orķestra koncerttūre ir kā atskaites posms Latvijas klausītājiem, pēc kura orķestra plānos ir iekarot pasauli. Ne vairāk un ne mazāk! Spēja radīt un sniegt mīlestību ar mūziku un mūsu mūziķi ir tas, ar ko mēs, latvieši, esam visbagātākie, vai ne?

Madonas pilsētas kultūras namā 22.februārī pulksten 15.
Biļetes cena: 4.00, 6.00, 7.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: www.bilesuparadize.lv un Madonas pilsētas kultūras nama filiālē „Vidzeme”.
Tālr.: 648 22631.

Papildus informācija:
Jānis Auzāns,
mob.: 29101600,
e-pasts: janis@soundsystems.lv,
www.soundsystems.lv


Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums