PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Aina Poiša atkal būs sarunu šovā - tikai šoreiz uz skatuves!

Aizraujoša komēdija „Padomi precētiem pāriem”, kas Rīgā, teātrī „Austrumu robeža” 2014.gadā nospēlēta 55 reizes, kļūstot par 2014.gada spēlētāko izrādi Latvijā. Iestudējuma režisore Dita Balčus izrādē apvienojusi divas tēmas - laulības krīzi un televīzijas glorificēto spēku, bet Kārlis Anitens radījis skatuves versiju speciāli turnejai, vēl vairāk paverot televīzijas aizkulises.

Izrāde veidota pēc populārā itāļu satīriķa un dramaturga, Nobela prēmijas laureāta Dario Fo un viņa sievas, aktrises un sabiedriskās darbinieces Frankas Ramē kopīgi sarakstītās lugas motīviem par pāri, kas nodzīvojis laulībā 18 gadus un nu, pēc vīra iniciatīvas, sāk eksperimentēt ar „brīvajām” attiecībām. Vai laulība var būt brīva un ja var - no abām pusēm vai no vienas? Asprātīgos dialogos un itāliskās kaislībās pāris izdzīvo savas laulības dzīves ainas TV realitātes šovā, kuru vada šarmanta un pieredzējusi laulības dzīves eksperte. Izrādi caurstrāvo gan greizsirdības radīta ekspresija, gan labs humors un populāra itāliešu mūzika.

Dita Balčus aktierdarbus uzticējusi veikt trim, ar televīziju un teātri cieši saistītiem, cilvēkiem. Izrādē - šovā piedalās populārā televīzijas „balss”, filmu un teātra aktrise Zane Burnicka (Antonija), TV raidījumu vadītājs, scenārists, režisors, ka arī teātra dramaturgs, topošais teātra aktieris un režisors Kārlis Anitens (Luidži), un psihoterapeite, „Ainas šova” vadītāja, viņa arī diplomēta teātra režisore - Aina Poiša (TV šova vadītāja Marija Moreno).

Madonas pilsētas kultūras namā 6.martā pulksten 19.
Biļetes cena: 6.00, 7.00, 8.00 €.


Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums