PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Noskaņu vakars veltīts sievietēm svētkos atcelts! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Koncerts atcelts. Biļetes lūdzam nodot kinoteātra ''Vidzeme'' kasē.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! 

Mūziķi Ē.Upenieks, S.Ivanovs, J.Lemešis programmu veidojuši īpaši Madonas publikai.
Viņus noteikti esat redzējuši daudzos projektos gan TV, gan pie mums Madonā, bet mūziķiem ir arī savas individuālās programmas, ar kurām viņi katrs atsevišķi un visi kopā mūs priecēs 7.marta koncertā - noskaņu vakarā.
Nupat notikušajā Slavenā Jersikas orķestra koncertā noteikti pamanījāt atraktīvo akordeonistu Sergeju Ivanovu. Pirmo reizi publika viņu noteikti ievēroja „Oranžā kora” sastāvā. Mūziķis ir ne tikai izpildītājs, bet raksta arī savu mūziku, dzied. Šobrīd, ārpus piedalīšanās daudzos projektos, Sergejs strādā pie savas komandas un programmas izveidošanas. Viņš ļoti kritiski vērtē katru savu uzstāšanos, strādā pie katra priekšnesuma tā, lai tas būtu maksimāli kvalitatīvs un vizuāli baudāms, lai spēlētu ne tikai instruments, bet arī viss ķermenis. Sergeja sapnis kļūt par „dvēseles šovmeni”.

Šai pašā projektā piedalījās ģitārists Ēriks Upenieks. Ģitāra ir viņa būtība - nav nekā tāda, ko Ēriks nevarētu nospēlēt, katram skaņdarbam klāt pieliekot arī savu redzējumu un izjūtas. L.Reinika tēvs A.Reiniks ierādīja ģitārspēles māku, tālāk jau spēlēts ballītēs, tad konkurss „Ko, tu, proti?” un tad jau programma kopā ar N.Rutuli. Ēriks tika pamanīts un tagad reti kurš projekts iztiek bez viņa.

Dziedātājs Jānis Lemešis prātā palika pēc projekta „Dziedi ar zvaigzni”, kurā viņa partnere bija J.Suvorova. Jānis ir dziedātājs, dziedājis kopā ar Niku Matvejevu, piedalījies starptautiskajos konkursos, šobrīd apgūst klasiskās mūzikas dziedāšanas mākslu. Hobijs - saksofona spēle.

Savu „rozīnīti” koncertā piedos arī mums visiem zināms aktieris.

Gaidīsim, nākat baudīt romantiku mūzikā un vārda mākslā!

Madonas pilsētas kultūras namā 7.martā pulksten 19.

Biļetes cena: 3.00, 5.00, 7.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: Madonas pilsētas kultūras nama filiālē „Vidzeme”.
Tālr.: 648 22631.


Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums