PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Pasākumiem piepildīts mēnesis Madonas muzejā.

Marta mēnesī Madonas muzejā tiek piedāvāti dažādi un katrai vecuma grupai piemēroti pasākumi, kā arī iespējams aplūkot daudzveidīgas izstādes.‌ No 16. līdz 20.martam, kad skolēni izbaudīs pavasara brīvdienas, muzejā no 11.00 līdz 14.00 būs radošās darbnīcas. Ikvienam būs iespēja ielūkoties krāsu pasaulē, līdzdarboties un iejusties mākslinieka tēlā. Mazākie varēs piedalīties seno ēku celtniecībā, izmantojot koka kontruktoru un salīdzināt savas būves ar tām, kādas cēla mūsu senči. Un laikā, kad paliek arvien gaišāks, būs iespēja apskatīties senākos gaismas priekšmetus, iejusties tajā laikā, kad nebija elektrības...

Jau 7.martā atklājām mākslinieces Anitras Bērziņas izstādi „Gaisma”, bet 21.martā Ingūnas Krolles - Irbes izstāde „Gaismas noplūde”.

18.martā pulksten 12.00 muzejā notiks ikmēneša tikšanās senioriem, cikla „Dzīves un mākslas krāsās” ietvaros. Atbilstoši sezonas aktualitātēm, būs iespējams uzzināt par jaunumiem sēklu pasaulē, ko sēt un kādas ir jaunākās tendences to izvēlē, bet tikšanās otrajā daļā vēlreiz tiksimies ar Vitu Belhouari, kura šoreiz iepazīstinās ar Marokas virtuvi.

23.martā pulksten 12.30 aicinām vidusskolēnus uz Madonas muzeju, lai atgādinātu un runātu par 25.marta deportācijām. Ar saviem atmiņu stāstījumiem dalīsies Madonas novada politiski represēto apvienības vadītāja Elza Serdāne, savukārt notikuma teorētisko pusi vadīs Vēstures skolotāju biedrības vadītāja Danute Dūra. Skolēniem būs arī iespēja līdzdarboties nodarbībā, lai labāk izprastu šos notikumus. Aicinām pieteikties uz pasākumu, zvanot uz tālr. 64823844.

24.martā pulksten 11.00 muzejā seminārā tiksies Madonas novada gidi, tūrisma objektu saimnieki un darbinieki, lai iegūtu jaunas zināšanas par gidu darbu un celtu savu kvalifikāciju. Semināru vadīts pieredzējusī tūrisma aģentūras „Skaisto skatu aģentūra” biroja vadītāja un gide Inta Kalēja.

25.martā pulksten 13.00 Madonas muzejā uz kopīgu satikšanos sanāks Madonas novada politiski represētie iedzīvotāji.

Aicinām ikvienu uz sev interesējošo pasākumu!


Informāciju sagatavoja un iesūtīja: Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja Izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde.
Tālr.: 648 23844.

Rediģēts: 24.03.2015..

Ievietoja:
Inga Arāja
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums