PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

25.martā Madonas Teātra nedēļas ietvaros! Dzejas un mūzikas cikls „Brīdis pēc vakariņām”

‌Rēzija Kalniņa un Kārlis Lācis. Dialogā starp divām intimitātes formām: dzeju un mūziku. Attiecības. Dialogs un Monologi. Skaņa un Dzirde. Klausīties un Sadzirdēt...

Vārds un skaņa - vārdu var mēģināt saprast un sajust, sadzirdēt. Skaņa vai intonācija sarunā bieži vien spēlē izšķirošu lomu un tā nekad nemelo...dialogs starp skaņu un nozīmi. Mēs spēlējamies ar burtu alfabētu un skaņu gammām, starp vīrieti un sievieti, starp attiecībām.

Dzejnieks caur saviem dzejoļiem dalās savas dvēseles un sirds tuvībā, mīlestībā, sāpēs un pārdomās, jūtās un emocijās, savā īpašajā un unikālajā pasaules redzējumā, kas ir atklāta un intīma vibrācija, tāpat kā mūzika kā dvēsele, kas uz plaukstas tiek pasniegta tiem, kuri ir izsalkuši pēc patiesuma un atklātības.

Rēzija Kalniņa: Domāju, ka katram, kurš lasa dzeju ir bijuši brīži, kad lasot dzeju, šķiet dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas. Mēs gribam dalīties ar tiem dzejoļiem, kas ir uzrunājuši mūsu sirdis.

„Brīdis pēc vakariņām” - tas iesākās pie manis mājās, kad pēc vakariņām mēs ar draugiem paņēmām no grāmatplaukta dzejas grāmatas un lasījām viens otram, daloties savā dzīves izjūtā, kas atspoguļojas dzejā. Mēs Jūs aicinām klausīties dzeju un ļaut sirdij piedalīties cilvēku intīmākajā sirds sarunā - dzejā, kas ir viskoncertētākā dzīves esence vārdu formā. Dialogā starp divām intimitātes formām - mūzika un dzeja.

Madonas pilsētas kultūras namā 25.martā pulksten 19.
Biļetes cena: 7.00, 10.00 un 12.00 €.
Biļešu iepriekšpārdošana: Madonas pilsētas kultūras nama filiāles "Vidzeme" kasē un „Biļešu paradīzes” kasēs.
Tālr.: 648 22631.

Pirms pasākuma vīnu degustācija.

Papildus informācija: 29131458.


‌Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
‌Mob.tālr.: 00 371 26102796.

‌Ievietoja:
‌Inga Arāja 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums