PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Humora šovs Aprils

Nedēļā pēc Lieldienām 10. aprīlī Madonas Kultūras namā notiks improvizācijas teātra un stand-up komēdijās šovs Aprils. Nams būs pilns pozitīvu ļaužu un skatuves virtuvē darbosies nebijusi mākslinieku kombinācija.

Vakars divās daļās, no kurām pirmajā varēs baudīt improvizācijas teātra grupas „Speeele” piedzīvojumus neprognozējamo ēdienu recepšu pasaulē. Pēc pārtraukuma uz skatuves savus balss muskuļus demonstrēs komiķis Jānis Skutelis un grauzdēs savu jaunāko stand-up komēdijas izrādi „Viens”. Šova organizatori ir sagatavojuši īpašu muzikālu dzīvo performanci no Kodek, kurā mūzika tiks radīta no aktieru teiktā uz skatuves.

Pasākums būs interesants dažāda vecuma, stila, interešu, profesiju, dzimumu, ģimenes stāvokļa kā arī ar citām izdomātām un reālām atšķirībām apveltītiem cilvēkiem. Šova sākums nolikts 19.00, taču draudzīgai un nesteidzīgai atmosfērai viesus aicinām ierasties nedaudz agrāk. Pirms šova un starplaikā darbosies vieglo dzērienu bārs. Plānotais pasākuma beigu laiks ir 21:30.

Biļešu cenas adekvātas ēdienkartei un būs no 8.00 – 13.00 eiro iepriekš pārdošanā no 10. marta Madonas kinoteātra „Vidzeme” kasē O,T,C,P no 10:00 – 16:00. Pasākuma dienā: plus 2.00 Eiro visām biļetēm.

Iegādājoties biļeti uz šovu, Jūs atbalstīsiet sabiedriskā labuma organizācijas biedrības „Melnais Piens” projektu „Radošo darbnīcu centrs MCity”, kura mērķis ir izveidot vietu radošiem cilvēkiem Madonā. Lai iepazītos ar projektu apmeklē: www.melnaispiens.lv/mcity

Nopietns paldies mūsu draugiem un atbalstītājiem: Madonas Novada pašvaldība, Karaliskais improvizācijas teātris, SIA Krunkunau, SIA "Madonas Viesnīca", SIA Ādere A, SIA "Laikraksts STARS"  un SIA Capsinfo. Kopā var izdarīt labāk.

Šova organizatori garantē gardu humoru smieklu gaismā gan gaļēdājiem, gan veģetāriešiem.

Socializējies un seko līdzi jaunumiem par šovu Aprils internetā:

www.facebook.com/melnaispiens

www.draugiem.lv/melnaispiens

Būsi laipni gaidīts Madonā!

Informāciju sagatavoja: Biedrība „Melnais Piens”

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums