PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss: “Zirnekļcilvēks.Mājupceļa nav”

Notiek: 20. janvāris 20:00 - 22:28
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

Spider-Man: No way home Žanrs: piedzīvojumu filma, asa sižeta filma Ieteicamais vecums: no 12 gadu vecuma Valoda: filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā Lomās: Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Zendaya

Pirmo reizi Zirnekļcilvēka filmu sērijas vēsturē mūsu draudzīgā apkaimes varoņa maska ir noņemta un viņš vairs nespēj nošķirt savu parasto dzīvi no riskantajām supervaroņa gaitām. Kad viņš lūdz palīdzību Doktoram Streindžam, likmes kļūst vēl augstākas, liekot viņam aptvert, ko patiesībā nozīmē būt Zirnekļcilvēkam.

Jau trešo Zirnekļcilvēka filmu pēc Stena Lī un Stīva Ditko “Marvel” komiksu motīviem režisējis Džons Votss un tās galvenajās lomās – Toms Holands un Zendaja. Viņu ekrāna sabiedrotie Zirnekļcilvēka jaunākajos piedzīvojumos – Benedikts Kamberbečs („Atriebēji”, „Doktors Streindžs”, „Šerloks”), Džons Favro („Atriebēji”), Benedikts Vongs („Atriebēji”, „Doktors Streindžs”) un citi.

 
KINO SEANSS UZRĀDOT ATBILSTOŠU DIGITĀLO SERTIFIKĀTU!

Apzinos, ka, apmeklējot kino seansu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19, pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā vai ir derīgs Covid-19 negatīvs analīžu rezultāts.  Apmeklējot pasākumu obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika