PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss: “Encanto”

Notiek: 16. janvāris 17:00 - 18:50
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

ENCANTO (2021). Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Piedzīvojumu filma, Komēdija, Animācija, Ģimenes filma.

Žanrs: Piedzīvojumu filma, komēdija, animācijaIeteicamais vecums: bez vecuma ierobežojumaFilmas garums: 1 stundas 39 minūtesIzplatītājs: Latvian Theatrical DistributionValoda: filma latviešu valodā

Brīnumaina ģimene dzīvo Kolumbijas kalnu mājā, kura atrodas pasakainā vietā sauktu par Enkanto. Katru šīs ģimenes bērnu, maģija ir apveltījusi ar unikālām spējām - no superspēka līdz dziedināšanas prasmei. Tikai jaunajai Mirabellai nepiemīt nekā īpaša. Uzzinājusi, ka Enkanto maģija ir apdraudēta, Mirabella nolemj, ka tieši viņa ir pēdējā cerība savas neparastās ģimenes glābšanā. 

 
KINO SEANSS UZRĀDOT ATBILSTOŠU DIGITĀLO SERTIFIKĀTU!

Apzinos, ka, apmeklējot kino seansu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19, pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā vai ir derīgs Covid-19 negatīvs analīžu rezultāts. Kino seansu varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests. Apmeklējot pasākumu obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika