PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss: “Nelabojamais Rons” 3D

Notiek: 16. janvāris 15:00 - 16:47
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

RON'S GONE WRONG seanss 3D formātā Žanrs: piedzīvojumu filma, komēdija, animācija, ģimenes filma Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma Valoda: filma dublēta latviešu valodā Filmas garums: 1 stunda 47 minūtes


RON'S GONE WRONG seanss 3D formātā

Žanrs: piedzīvojumu filma, komēdija, animācija, ģimenes filmaIeteicamais vecums: bez vecuma ierobežojumaValoda: filma dublēta latviešu valodāFilmas garums: 1 stunda 47 minūtes

Katram bērnam ir jābūt savam draugam. Par tādu var kļūt lielisks robots, kurš prot kustēties, runāt un, kuram ir pieslēgums internetam, lai palīdzētu savam saimniekam ar publikācijām soctīklos un būt lietas kursā par visu pasaulē. Šādi roboti ir visiem skolniekiem, bet tikai ne kautrīgajam Bārnijam. Visu izmaina dzimšanas diena, kad viņš saņem ilgi gaidīto dāvanu, taču robots Rons izrādās brāķēts un viņa jaunais īpašnieks nolemj pašrocīgi iemācīt robotam visu, ko zina un prot pats.

 
KINO SEANSS VAKCINĒTAJIEM / COVID-19 PĀRSLIMOJUŠAJIEM UZRĀDOT ATBILSTOŠU DIGITĀLO SERTIFIKĀTU - BĒRNIEM NO 12 GADU VECUMA AR NEGATĪVU COVID-19 TESTU, LABORATORIJAS IZZIŅU PAR SKRĪNINGA TESTU AR NEGATĪVU REZULTĀTU, PILNGADĪGAS VAKCINĒTAS/PĀRSLIMOJUŠAS PERSONAS PAVADĪBĀ.

(Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros)

 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika