PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Lieldienu krikumi

Notiek: 4. aprīlis 10:00 - 20:00
OŠUPE; Degumnieku bērnudārza laukumā

Lieldienu dienā bez olu krāsošanas ir vēl citi svarīgi darbi, kurus darīt kopā ar ģimeni. Tai skaitā Lieldienu šūpoļu kāršana un augsta šūpošanās, lai vasarā odi neēstu. Svētku pusdienu gatavošana. Olu ripināšana un olu kaujas. Neaizmirstat, ka Lieldienu dienā vismaz viena vesela ola ar sāli ir jānoēd, lai vasaru nekostu odi un laime nepamestu.

Lieldienu zaķis Grozļipis Degumnieku bērnudārza laukumā Lieldienās būs sarūpējis dažādas spēles, foto stūrīti un svētku atribūtus jautrākai bildei - nekautrējies un dalies sociālajos tīklos; olu ripināšanas silīti (neaizmirsti sakrāsotas olas), Lieldienu šūpoles (izšūpojies, lai vasarā odi nekož).

Bet Zaķis Grozļipis, gaidot Lieldienas, piedalījās arī fotosesijā. Fotogalerija 4.aprīļa rītā tiks publicēta Ošupes pagasta Facebook lapā. 
Izaicinājums Tev!
- Atšifrē, kuras vietas Degumniekos ir attēlotas bildēs, atrodi tās un nofotografējies identiski kā Zaķis. 
- Savas fotogrāfijas sūti uz e-pastu: ilze.melngaile@madona.lv vai WhatsApp, nr. 25622223, līdz 5.aprīļa plkst. 20.00, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. 

Visas precīzi nofotografētās bildes piedalīsies 3 pārsteiguma balvu izlozē 8.aprīlī.  

Piedaloties ievēro valstī noteiktos drošības pasākumus. Darbojies vienas mājsaimniecības ietvaros. Ja sastopies ar kādu citu mājsaimniecību, ievēro 2m distanci un lieto sejas masku.

Bezmaksas

‌Informāciju iesūtīja: Degumnieku tautas nama vadītāja Ilze Melngaile. 
‌Mob. tālr.: +371 25622223


‌Ievietoja: D. Torstere
 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »