Madonas novada 1. atklātā čempionāta florbolā

1. Mērķi un uzdevumi

1. Popularizēt un attīstīt florbolu Madonas novadā.

2. Noskaidrot 2010.gada labākās florbola komandas un spēlētājus Madonas novadā.

2. Madonas novada čempionāta dalībnieki

1. Madonas novada čempionāts ir atklātais čempionāts, ar citu novadu komandu piedalīšanos.

2. Katra komanda čempionātam drīkst pieteikt ne vairāk kā 12 spēlētājus, ieskaitot vārtsargus.

3. Vieta un laiks,vadība.

1.Čempionāts notiek no 2010. gada 19.aprīļa līdz 2010.gada 31.maijam atbilstoši sastādītajam spēļu kalendāram.

1. Spēles notiek Madonas 1.vidusskolas, Madonas sporta centra un Kalsnavas pamatskolas zālēs.

3.Čempionātu organizē Madonas novada pašvaldība, sadarbībā ar  florbola klubu “Madona”.

4. Pieteikumi un norises kārtība

1.Komandām jāiesniedz pieteikumi rakstiskā veidā Madonas novada sporta organizatoram Mārim Gailumam Madonas novada padomē 213. kab. līdz š.g. 15.aprīli, vai arī e-pasts maris.gailums@madona.lv

2. Ja Madonas novada čempionātā piedalās astoņas vai vairāk komandas, spēles norisinās vienā aplī, tiekoties savstarpēji ar katru komandu vienu reizi. Spēles laiks būs 3x10 minūtes. Ja spēle beidzas neizšķirti seko pagarinājums 5 minūtes. Ja arī pagarinājums beidzas neizšķirti, seko 5 soda metienu sērijas, līdz tiek noskaidrots uzvarētājs.

3. Par uzvaru pamatlaikā komanda saņem 3 punktus, par uzvaru papildlaikā- 2 punktus, par zaudējumu papildlaikā- 1 punktu.

4. Vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem komanda:

a)pēc savstarpējo spēļu rezultāta,

b)pēc labākās vārtu starpības savstarpējās spēlēs,

c)pēc labākās vārtu starpības visās spēlēs.

5. Ja komanda nevar ierasties uz spēli attaisnojošu iemeslu dēļ, par to jāpaziņo 24 stundas pirms kārtējās spēles.

6. Par neierašanos uz spēli tiek piešķirts tehniskais zaudējums 0:5 un komanda tiek diskvalificēta.

7. Izslēgšanas turnīrā piedalās komandas, kas čempionāta noslēgumā ieņem 1. līdz 4. vietu. Pirmās un ceturtās vietas ieguvēji un otrās un trešās vietas ieguvēji veido savstarpējos pusfinālu pārus. Spēles notiek līdz noskaidrojas uzvarētājs divu spēļu kopsummā. Viena spēle drīkst beigties neizšķirti. Spēles garums 3x15 min. Pusfināla pāru uzvarētāji savstarpējās spēlēs cīnās par Madonas novada 2010. gada čempiona titulu. Cīņa notiek līdz divām uzvarām, neizšķirtu gadījumā tiek spēlēts papildlaiks 10 min vai līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Ja vārti netiek gūti, seko atkal papildus pagarinājums. Spēles laiks 3x20 minūtes.

Pusfinālu zaudētāji cīnās līdz 2 uzvarām. Ja rezultāts ir neizšķirts, seko pagarinājums 10 min vai līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Ja vārti netiek gūti seko vēl viens pagarinājums.

8. Katra komanda čempionāta sekmīgai norisei nodrošina 1-2 tiesnešus.

5. Apbalvošana

1.Čempionāta pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un medaļām, čempionāta uzvarētājs saņem čempionu kausu.

2. Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju, labāko vārtsargu, aizsargu,  apbalvo ar  piemiņas balvām.

3. Čempionāta dalībniekus var apbalvot arī ar speciālbalvām.

Telefoni uzziņām: Māris Gailums - 29478365