Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm 2014

Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm 2014.gads.

Vieta un laiks.

Čempionāts notiek laika posmā no 2014.gada aprīļa līdz 2014.gada maijam.

Novadu pašvaldību sporta būvēs (skat. kalendāru).

Dalībnieki.

Čempionātā  piedalās: Lubāna, Mētriena, Heta, Rēbuss, Madona, Varakļāni, LI & KO.

Čempionāta reglaments.

Komandas katra ar katru izspēlē 1.riņķi, noskaidrojot vietas no 1.-8. vietai.

Ceturtdaļfinālā spēlē 1.vieta – 8. vieta, 2.vieta – 7.vieta, 3.vieta – 6.vieta un

4.vieta – 5.vieta komandas.

Pusfinālā iekļūst uzvarētājkomandas un spēlē, 1.-8.uzvarētājs pret 4.-5.uzvarētāju,

2.-7.uzvarētājs pret 3.-6. uzvarētāju. Pusfinālu uzvarētāji spēlē par zelta medaļām, zaudētājkomandas par bronzas medaļām.

Pusfinālu uzvarētājkomandas  spēlē par Madonas novada čempionāta zelta medaļām, bet pusfinālu zaudētājkomandas spēlē par 3.vietu.

Līdz pat pusfinālam spēles notiek līdz 2 setu uzvarai. Pusfinālā un finālā spēles līdz 3 setu uzvarai. Visu čempionāta laiku spēles notiek pēc starptautiskajiem volejbola spēles noteikumiem. Spēles notiek ar krāsainajām bumbām  MoltenV5XSLC,V5M4500.

Par spēli ar rezultātu 2:0 uzvarētāju komanda saņem 3 punktus, zaudētāju komanda saņem 0 punktu;
par spēli ar rezultātu 2:1 uzvarētāju komanda saņem 2 punktus,zaudētāju         komanda saņem 1 punktu.     Neierašanās uz spēli 0 punkti-(atkārtota) izslēgšana no čempionāta.

Pieteikumi.
Komandu pieteikumus iesniedz līdz 2014.gada 16.martam Madonas novada pašvaldībā    213.kab.  vai   e-pasts maris.gailums@madona.lv, pieteikumu veidlapas pieejamas Madonas novada pašvaldības mājas lapā sadaļā – sports/aktualitātes.
Zāļu saimnieki 3 dienu laikā iesniedz spēļu protokolus un paziņo spēļu rezultātus Madonas novada pašvaldībā 213.kab. telefons 64860559, vai 29478365. Rezultātu tabulu var apskatīt www.madona.lv

Vadība.
Sacensības organizē Madonas novada pašvaldība.
Sacensību galvenais tiesnesis M.Gailums tel. 64860559, fakss 64860581,
Sacensību galvenais sekretārs J.Sudārs tel.64832429, 26483628.

Apbalvošana.
1-3.vietu ieguvējas komandas saņem kausus un diplomus. Dalībnieki medaļas, uzvarētāji -balvas.