Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs aicina visus novada skolēnus piedalīties konkursā

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks ir sācies! Katram no mums šis gads ir nesis gan izaicinājumus, gan priecīgus brīžus! Kā ierasts, arī šogad, sagaidot 2023. gada pirmās sekundes, tiks sveikti novada iedzīvotāji ar svinīgām svētku uzrunām. Mēs vēlamies turpināt iesāktās tradīcijas pērn, tāpēc jautājam - vai Tu arī vēlētos būt viens no tiem, kas sveic savu ģimeni, draugus, paziņas un visus novada iedzīvotājus gadu mijā? Piedalies konkursā un iegūsti šo iespēju!
iesūtīts: 05.12.2022lasīt tālāk

Aicinām piedalīties pasaku konkursā “Mana sapņu ziema Madonā”

Šogad, gaidot gada skaistākos svētkus – Ziemassvētkus, aicinām pasapņot. Ne vienmēr viss notiek, kā mēs vēlētos, ne vienmēr mūsu domas piepildās, ne visi sapņi paredzēti mums. Tomēr Ziemassvētki ir brīnumu laiks un drīkst vēlēties vairāk. Tāpēc aicinām iesaistīties nelielā konkursā – aktivitātē visus tos, kam padodas rakstīšana, lieliski darbojas iztēle un piemīt prasme skaisti zīmēt. Piedalīties var gan individuāli, gan komandā (ar ģimenes, draugu, kolēģu vai kādu citu atbalstu).
iesūtīts: 01.12.2022lasīt tālāk

Piedalies aptaujā par līdzdalību

Rīgas Stradiņa universitātes studenti sadarbībā ar Valsts kontrole pēta, kā pašvaldībām veicas ar iedzīvotāju uzrunāšanu un iesaisti līdzdalībā. Jūsu atbildes palīdzēs saprast, vai tas, kā to dara pašvaldības, atbilst tam, kā to vēlas iedzīvotāji.
iesūtīts: 31.10.2022lasīt tālāk

Piedalies aptaujā Madonas novada jauniešiem

Jau otro gadu Madonas novada pašvaldība veic aptauju ar mērķi apzināt Madonas novada bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un jauniešu iesaisti jaunatnes politikas veidošanā pašvaldībā.
iesūtīts: 02.05.2022lasīt tālāk

Aicinām aizpildīt anketu par NVO darbību Madonas novadā!

Aicinām aktīvās organizācijas, kas darbojas Madonas novadā - nevalstiskās organizācijas, fondus, aktīvās kopienas, kas sniedz pienesumu novada iedzīvotājiem - aizpildīt anketu, lai apkopotu vienkopus informāciju par šobrīd aktīvām vietējā kopienā balstītām organizācijām.
iesūtīts: 12.04.2022lasīt tālāk

Aptaujā par jaunā Madonas ģerboņa izstrādi piedalās 106 novada iedzīvotāji

2021. gada nogalē Madonas novada pašvaldība aicināja ikvienu jaunizveidotā novada iedzīvotāju neatkarīgi no vecuma vai dzīvesvietas līdz piedalīties aptaujā un izteikt savas domas, kādām vērtībām jābūt attēlotām jaunajā Madonas novada ģerbonī. Kopumā aptauju aizpildīja 106 Madonas novada iedzīvotāji, ko var vērtēt kā ļoti augstu iesaisti. Pateicamies visiem, kas iesaistījās un dalījās ar priekšlikumiem.
iesūtīts: 07.01.2022lasīt tālāk

Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs aicina visus novada skolēnus piedalīties konkursā

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks ir sācies! Katram no mums šis gads ir nesis gan izaicinājumus, gan priecīgus brīžus! Kā ierasts, arī šogad, sagaidot 2022. gada pirmās sekundes, novada iedzīvotāji tiks sveikti ar svinīgām svētku uzrunām. Vai Tu arī vēlētos būt viens no tiem, kas sveic savu ģimeni, draugus, paziņas un visus novada iedzīvotājus gadu mijā? Piedalies konkursā un iegūsti šo iespēju!
iesūtīts: 01.12.2021lasīt tālāk

Piedalies konkursā "Skaistākais Ziemassvētku noformējums"!

Madonas novadā ziema ir ieradusies un nostiprinājusies! Arī svētku laiks nav aiz kalniem. Arī šogad svētku atzīmēšana būs rimtāka un distancētāka nekā citkārt, taču tas nenozīmē, ka jāatsakās no svētku izjūtas radīšanas Madonas novadā, kas šogad ir kļuvis vēl kuplāks. Aicinām visus novada iedzīvotājus, uzņēmumus un iestādes kā ik gadus krāšņot savu māju fasādes, logus, jumtus un pagalmus ar skaistiem rotājumiem un svētku dekoriem, radot pozitīvu gaisotni sev un apkārtējiem.
iesūtīts: 01.12.2021lasīt tālāk

Pastaigas laikā uzzini interesantus faktus par Rūpniecības ielu

Pērn, īstenojot Madonas novada pašvaldības rīkotā ideju konkursā “Sniedz ideju Madonai!” saņemtos iedzīvotāju ieteikumus un izmantojot Madonas pilsētas skaisto reljefu, Raiņa ielā tika izvietotas augstuma atzīmes. Šo ideju, sagaidot Madonas 95 gadu jubileju, turpinām iedzīvināt arī garākajā no pilsētas ielām – Rūpniecības ielā.
iesūtīts: 31.05.2021lasīt tālāk

Palīdzi attīstīt Gaujas ielas parku!

Madonas pilsētā ir skaista teritorija ar lielu, vēl pilnībā neizmantotu potenciālu. Tā ir teritorija, ko ieskauj Daugavas, Rūpniecības, Gaujas un Ceriņu iela (oficiālā adrese - Gaujas iela 33). Mūsu kopīgā vēlme šo vietu attīstīt.
iesūtīts: 08.03.2021lasīt tālāk

Madonas novada jaunieti! Aicinām izteikt viedokli!

Madonas novada pašvaldība vēlas zināt Tavu viedokli par to, kā Tu jūties, dzīvojot Madonas novadā, un ko Tu vēlies, lai pašvaldība darītu, lai uzlabotos Tavas iespējas piedalīties jaunatnes politikas veidošanā un brīvā laika pavadīšanā.
iesūtīts: 24.02.2021lasīt tālāk
   1 2   
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums