Ideja vienas dienas ekskursijai Ērgļu apkārtnē

ziņa publicēta 24.05.2022
Lielāks foto Vai brīvdienu plānos ietilpst Vidzemes apceļošana? Ja tā, tad vērts apdomāt mazo ceļojumu pa Ērgļu pusi, kurā iespējams gan pabūt pie dabas, gan gremdēties atmiņas, gan arī izbaudīt atraktīvas aktivitātes. Piedāvājam idejas vienas dienas ekskursijai Ērgļu apkārtnē.

Maršruta garums ir 14 km. Kā to var zināt? Ienāc un izveido maršrutu šeit.

Ērgļu stacija . Saimnieki Inese un Māris Oltes. Tūrisma piedāvājums: ekskursijas un pārgājieni, tūrisma informācija, elektrovelosipēdi, caurspīdīgas kanoe laivas ar LED apgaismojumu, kajaki, SUP, pārgājiena slēpes, purva kurpes, naktsmītnes, pop-up restorāns. Adrese: Stacijas iela 1, Ērgļi, tel. 29692200.
 
Mailīšu Fabrika . Saimniece Ilze Mailīte. Tūrisma piedāvājums: viesošanās audumu ražošanas darbnīcā.
Adrese: Zemzari, Ērgļi, tel. 28622820.
 
Našķotava. Saimniece Inese Koklačova. Stāsts par savas beķerejas izveidi privātmājā. Tiek cepta maize un konditorejas izstrādājumi, saldās un sāļās smalkmaizītes, saldie un sāļie kliņģeri, eklēri, kūkas, cepumi un citi gardumi. Adrese: Zaļā iela 5, Ērgļi, tel. 29468134.
 
Griezītes Alpakas. Saimnieki Ian un Joanna Storie. Tūrisma piedāvājums: alpaku saimniecība, iepazīšanās ar dzīvniekiem, pastaiga ar alpakām, alpaku vilna, filcēti un adīti izstrādājumi. Adrese: Griezītes, Ērgļu pag., tel. 28693785 (saziņa angļu valodā).
 
Radošās atpūtas pagalms "Tiltiņi". Saimnieki Ilze un Mārcis Feldbergi. Tūrisma piedāvājums: rotkaļu darbnīca, dabas taka, šķūnis ballītēm, pirts.
Kandžas Laboratorija - stipro alkoholisko dzērienu ražotne, ekskursija, degustācija, džina darbnīca.
Adrese: Tiltiņi, Sausnējas pag., tel. 28330027.
 
Ēdināšanas iespējas Ērgļos šeit.

Pirms dodies ceļā, sazinies ar saimniekiem un piesaki apmeklējumu.

Ziņu sagatavoja, Ilze Feldberga, tel. 26366934
 
Draugiem Facebook Twitter Linkedin