PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Tikšanās ar Diānu Černi

Notiek: 23. septembris 17:00 - 18:30
MADONA; Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja Izstāžu zāles, Skolas iela 10a

Šajā nedēļā Madonas muzejs aicina uz diviem sarīkojumiem, lai runātu par dzīves vērtībām un lietām, kas katram mums ir būtiskas ikdienā, lai justos labi, kā arī par tekstilmākslas nozares tekstilmozaīka dažādību un daudzveidību.

Trešdienas vakarā aicinām uz tikšanos ar jauno mūziķi un grāmatas “99 tīras domas, kuras mainīja manu dzīvi” autori Diānu Černi. Diāna Černe ir diplomēta sabiedrisko attiecību speciāliste, profesionāla mūziķe un dziesmu autore, kura 10 gadus ir aizvadījusi dzīvojot un muzicējot Vācijā un Eiropā kā soliste, kā arī ir mentore "Cilvēku Apziņas Skolas" studentiem...

Šobrīd Diāna strādā jau pie savas otrās grāmatas,  kā arī  gatavojas šoruden izdot savu pirmostudijas albumu latviešu valodā.

‌Grāmata “99 tīras domas, kuras mainīja manu dzīvi” sniedz iespēju lasītājam ieraudzīt sevi un pasauli sev apkārt jaunās krāsās. Tā ir grāmata iedvesma un iespēja uz mirkli apstāties, veltīt laiku sev. Tā ir iespēja palūkoties uz savu un apkārtējās dzīves aspektiem no cita skatu punkta. 

Aicinām uz tikšanos ar Diānu, lai ieklausītos ne tikai pieredzes stāstā, kā tapa grāmata, bet arī baudītu  autores muzikālo sniegumu.

‌Informāciju iesūtīja: Madonas Novadpētniecības un Mākslas muzeja Izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde.
‌Mob. tālr.: +371 26102225


‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »