PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

“Kaijas” solistam Sandrim Sproģim jubilejas koncerts

Notiek: 9. aprīlis 19:00 - 21:00
MADONA; Madonas pilsētas kultūras nams

Šī gada 9.oktobrī plkst. 19.00 Madonas Kultūras namā notiks mūziķa, dziesmu autora, producenta, aranžētāja, grupas “Bruģis” un “Austrumkrasts” dibinātāja Sandra Sproģa 50 gadu jubilejas koncerts “Savīt laiku mūzikā”.

Koncertā tiks iekļautas bērnības un jaunības atmiņas, nostalģija pēc tā laika krāsām, pasniedzot muzicēšanas laikā uzkrāto pieredzi un radītās dziesmas. Zelta repertuāra dziesmas skanēs ar īpašo viesu līdzdalību. Tāpēc kāda pazīstama dziesma var ieskanēties pa jaunam, kāda aizmirsta dziesma iegūt jaunas krāsas, tā atklājot negaidītas nianses un pavērsienus. 

Īpašas noskaņas un krāsas koncertā piešķirs profesionāli pavadošā sastāva mūziķi:  Guntis Vecgailis (bass), Mareks Vecgailis (bungas), Juris Skrajāns (ģitāra), Edmunds Vestmanis (taustiņi) un pats jubilārs (taustiņi,ģitāra). 

Vakara vadība uzticēta Latvijas Radio2 dīdžejam Viesturam Sproģim.

Jubilejas  koncerta īpašie viesi: Jānis Krūmiņš( Apvedceļš), Harijs Joniškāns(Kantoris 04), Mareks Pelsis (Brīvdiena), Viktors Tilčiks, Ralfs Rubenis (Tranzīts), Intars Zommers, Santa Kasparsone, Edmunds Vestmanis(Bruģis),un citi.

Sandris Sproģis: "Šis koncerts tiek organizēts ne tikai tāpēc, lai izceltu kādus savus personīgos sasniegumus vai savu apaļo gadu jubileju, bet gan ir labs iemesls, lai apvienotu populārus un brīnišķīgus māksliniekus, mūziķus un draugus uz vienas skatuves ar manis  sacerētām dziesmām. Tā radīt svētkus maniem ilggadējiem klausītājiem, atbalstītājiem, faniem, paziņām un novadniekiem."    

Pēc koncerta visi dejot gribētāji tiekas uz deju parketa uz jubilāra balli. Par muzikālo jautrību gādās grupa “Bruģis”, grupa “Apvedceļš”, grupa “Vēja runa” un grupa “Tranzīts”.

Pasākumu atbalsta: Madonas novada pašvaldība, SIA Silmalas, Melnais Bullis, SIA AKTAks, Grafs,  Rudzons. Informatīvais atbalsts Latvijas Radio2 un Reģionālā avīze Stars.

Biļetes uz koncertu un balli var iegādāties visās ´Biļešu paradīzes” kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Galdiņu rezervācija ballei 62400999.

Pasākuma organizators:  S.S.MUSIC
Edīte Sproģe
Mob. tālr.: +371 26205571

 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »