PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

LATVIJAS NACIONĀLĀ TEĀTRA IZRĀDE – J.REZĀ “SLAKTIŅA DIEVS”. PĀRCELTA NO 11. APRĪĻA.

Notiek: 6. novembris 19:00 - 20:40
MADONA; Madonas pilsētas kultūras nams, Raiņa iela 12

2019. gada 18. decembrī LMT Jaunajā zālē Latvijas Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvoja J. Rezā ģimenes konfliktkomēdija “Slaktiņa dievs”.

Kādas situētas ģimenes 11 gadus vecā atvase skolā sadevusi pa seju otras tikpat situētas ģimenes 11 gadus vecajam puikam… 

Stāsts būs par vecākiem, par to, cik ļoti visi gribam būt civilizēti, un, protams, mums katram vienmēr būs sava taisnība – tātad karš ir neizbēgams. It kā vienkāršā, pat banālā situācijā izrāde risina globālas mūsdienu sociālās un kultūras problēmas. 

‌Taisnības meklējumos abi pāri apmaldās pārliecībā, kā audzināt bērnus, kas ir ģimene un kāda ir pati pasaules kārtība. Lai gan skata punkts ir ass un, varbūt pat nežēlīgs, izrādē tas izteikts vieglā, asprātīgā spēles formā - komēdijas žanrā.

Lomās: I. Misāne – Grasberga, E.Krūze, J. Āmanis, M.Egliens.

Režisore: D. Kažociņa.

Skatītāju atsauksmes:

- Laba izrāde darba dienas atslodzei. Ļoti augstu vērtēju vīriešu lomu aktierus. Aizraujoši dialogi, emocionāli uzplaiksnījumi

- Burvīga izrāde ar perfektu un ļoti trāpīgu aktierspēli! Lieliska iespēja ikvienam dažādās situācijās saskatīt sevi, kas, no malas paskatoties, tiešām šķiet komiski.

- Humora pilna , bet reizē arī smeldzīga izrāde. Ļoti laba aktieru izvēle – visi četri vienkārši lieliski.

 
Ieejas maksa:
No 8,00 līdz 20,00 EUR visās "Biļešu paradīze" kasēs un Madonas pilsētas kultūras nama kasē.

UZMANĪBU!!!

!!! Apmeklētājus, kuri biļetes uz izrādi iegādājušies iepriekš, lūdzam sazināties ar Madonas pilsētas kultūras nama biļešu kasi /t. 62400999/ vai pasākuma organizatori /t. 26102796/, lai  precizētu Jūsu šī brīža vietu noteikumiem pielāgotajā zālē.

‌!!! Jaunie ministru kabineta noteikumi paredz apmeklējot iekštelpu pasākumus, veikt biļešu personalizāciju, tādēļ, nākot uz izrādi, pie ieejas zālē tiks lūgts aizpildīt anketu ,norādot izrādes apmeklētāja vārdu , uzvārdu , vietu zālē un telefona numuru.


‌‌Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure. 
‌Mob. tālr. +371 26102796

‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »