Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

U-13 basketbolisti Viļņā un Madonā

2020.03.02 15:45

No 21.-23.februārim Madonas BJSS U-13 (2007.g.dz.) jauno basketbolistu komanda aizvadīja 3.posma spēles BBBL( BestBalticBasketballLeague) Viļņā.

Šoreiz šis posms komandai bez uzvarām, bet ar labiem pretiniekiem -no kā mācīties , un ar fantastiskām 3 dienām Viļņā, tās apskati.

Pirmajā spēlē zaudējums „Marijampoles ZSM” (Lietuva) 39:80 (S.D.Lietavietis 29, R.D.Iecelnieks 6, J.Liepiņš 3, H.Justs 1 punkts), otrajā spēlē zaudējums pret Minskas „Tsmoki” (Baltkrievija) 41:94 (S.D.Lietavietis 15, R.D.Iecelnieks 10, V.Rešņa 5, M.Praškevics 4, G.Dūdums 3, V.R.Strumpe 2, J.Liepiņš 2 punkti).

Otrā dienā- pēc komandas kopējas ekskursijas pa Viļņu, tās vecpilsētu un citiem apskates objektiem, laba spēle izdevās pret Espoo „Honka” (Somija) komandu-zaudējums mača galotnē 36:41 (S.D.Lietavietis 10, J.Liepiņš 7, G.Dūdums 7, R.D.Iecelnieks 6, L.Leimanis 3, V.Rešņa 3 punkti). Otrajā dienas spēlē zaudējums vietējai „Vilnius krepsinio mokykla” 28:77 (S.D.Lietavietis 9, R.D.Iecelnieks 6, G.Dūdums 5, L.Leimanis 4, V.R.Strumpe 2, J.Liepiņš 2 punkti).

Pēdējās dienas un šī posma spēle ļoti neveiksmīga mūsu komandai pret Tartu „SE United/Raidor” (Igaunija) komandu-zaudējums 36:71 (S.D.Lietavietis 17, V.Rešņa 4, E.Bukovskis 3, D.Ludboržs 3, L.Leimanis 3, R.D.Iecelnieks 2, H.Justs 2, J.Liepiņš 2 punkti). Pirmajā ceturtdaļā pirksta traumu guva S.D.Lietavietis, ceturtdaļas beigās elkoņa trauma R.D.Iecelniekam, otrajā ceturtdaļā ceļgala traumu gūst V.Rešņa, pēdējā spēles nogrieznī- pleca trauma L.Leimanim.

Kopā šajā vecuma grupā BBBL startē 54 komandas, kuras sadalītas 3 apakšgrupās. Madonas BJSS U-13 komanda C apakšgrupā –pēc aizvadītiem 3 posmiem, 20 komandu konkurencē ieņem 13.vietu.

Ar labu pieredzi un pozitīvām emocijām atgriežoties mājup, komanda saka vis lielāko paldies Ērgļu novada pašvaldībai, Madonas BJSS, BK Madona prezidentam M.Caunītim un visu spēlētāju vecākiem!

29.februārī un 1.martā Madonā uzņēmām Latvijas Jaunatnes basketbola līgās U-13 vecuma grupas 4.kārtas 2.posmu. Divās dienās tika aizvadītas 10 spēles, 5 komandas cīnījās par 21.-25.vietu posmā 46 komandu konkurencē Latvijā.

Madonas BJSS komanda šo posmu aizvadīja godam- izcīnītas 3 uzvaras un 1 zaudējums. Varēja just, ka komanda lika lietā Viļņā gūto pieredzi. Pirmajā dienā uzvara pret Rugājiem 63:20, bet otrajā dienas spēlē zaudējums Saldus komandai 37:58. 1.martā izcīnītas uzvaras pār Rēzeknes „Ezerzeme” 58:51 un Ādažu komandu 64:63.

Turpmāk gatavojamies LJBL 4.kārtas 3.posmam 28., 29.martā un BBBL pēdējam-4.fināl posmam maijā.