Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
http://madona.lv/lat/k-notikumi?fu=read&id=9201

Grammy balvas ieguvējs - Valsts kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" koncertē Madonā

2019.12.16 10:41

Sinfonietta Rīga. Šūberts, Mocarts, Vāgners. Diriģents Normunds Šnē - tā īsi var raksturot kamerorķestra viesošanos Madonā.

Jauneklīga degsme, izzināšanas prieks un vēlme atklāt neizzinātus horizontus raksturo Valsts kamerorķestri, kas dibināts 2006.gadā. Tā mākslinieciskais vadītājs visus šos gadus ir Normunds Šnē.

Kamerorķestris regulāri piedalās dažāda mēroga festivālos kā Latvijā, tā ārpus savas valsts robežām. Latvijā orķestra sniegums četras reizes novērtēts ar valsts augstāko apbalvojumu akadēmiskajā mūzikā - Lielo mūzikas balvu, bet ar prestižo ierakstu balvu Grammy novērtēta "Sinfonietta Rīga" dalība igauņu komponista Arvo Perta albuma "Adam`s Lament" ieskaņojumā.

Ir liels prieks, ka orķestris pēc ilgāku gadu pārtraukuma atkal priecēs klasiskās mūzikas cienītājus Madonas pilsētas kultūras namā. Izmantojiet šo iespēju!

Madonas pilsētas kultūras namā 31.janvārī pulksten 19:00.
Biļetes cena: 3.00, 4.00, 6.00 EUR.
Biļešu iepriekšpārdošana: www.bilesuparadize.lv , kā arī visās "Biļešu paradīzes" kasēs. Madonā kinoteātra "Vidzeme", Tirgus ielā 5, un Madonas pilsētas kultūras nama, Raiņa ielā 12, kasēs.

Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure.
Mob.tālr.: 00 371 26102796.

Ievietoja:
Inga Arāja