Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
http://madona.lv/lat/k-notikumi?fu=read&id=6890

Piesakies jauno grupu konkursam "Pasaules Ritmi Praulienā" - 2017

2017.10.09 13:03

Jau trešo gadu Praulienas pagasta pārvalde rīko jauno vokāli instrumentālo ansambļu konkursu, kurš 22.oktobrī notiks Praulienas pamatskolas zālē. Šogad konkurss nedaudz paplašinājis nosaukumu no "Praulienas Ritmi" uz "Pasaules Ritmi Praulienā", jo dziesmas var izpildīt arī citu valstu valodās. Konkursa mērķi paliek iepriekšējie - popularizēt vokāli instrumentālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas un veicināt ansambļu mākslinieciskās un profesionālās meistarības izaugsmi.

Neatkarīgi no tā, vai esi roka, poproka, folkroka, alternatīvās mūzikas, popmūzikas vai citu mūzikas stilu izpildītājs - piesakies un izaicini sevi. Nosacījums - nedrīkst izmantot programmētu mūzikas pavadījumu vai fonogrammas un jāsagatavo trīs skaņdarbi vai dziesmas. Tiks vērtēts - ritms, muzikalitāte un kopskanējums, jaunrade un novitātes mūzikā, skatuves tēls, kontakts ar publiku, orģināldziesma. Tiks noskaidrota arī skatītāju simpātija. Šī ir lieliska iespēja attīstīt sevi, parādīt citiem uz ko esi spējīgs, un izcīnīt kādu no balvām. Kā arī būs iespēja satikt, iepazīties diskutēt ar saviem domu biedriem.

1. - 3.vietu ieguvēji saņems dāvanu kartes /kopsummā 300 eiro/ no veikala "Sound Factory" un specbalvas.
Specbalvas saņems arī labākie dažādu mūzikas instrumentu izpildītāji un atsevišķas specbalvas būs arī kolektīvajiem sniegumiem.

Konkursu vērtēs grupas "MATENERGY" mūziķi, kuri konkursa noslēgumā sniegs koncertu.

Konkursa nolikums un anketas .
Konkursa nolikums un anketas atrodamas arī mājas lapā www.ģitaristusesija.lv.

Pieteikuma anketas jāiesūta līdz 15.oktobrim projekta "Pasaules Ritmi Praulienā" organizatorei Sarmītei.
E-pasts: sarmite.lazdina@inbox.lv .

Konkursu "Pasaules Ritmi Praulienā" - 2017 finansiāli atbalsta Praulienas pagasta pārvalde un Madonas novada pašvaldība.

‌Praulienas pamatskolas zālē 22.oktobrī pulksten 17:00.
Ieejas maksa: 2.50 EUR.‌

Uz tikšanos Praulienā!Informāciju iesūtīja: projekta "Pasaules Ritmi Praulienā" - 2017 organizatore Sarmīte Lazdiņa.
Mob.tālr.: 00 371 27825165.

Ievietoja:
‌Inga Arāja