PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Mētrienas tautas nama dāmu deju grupa "Saulgriezes"

Viss sākās, kad Solvitai Stulpiņai radās iedvesma un iespēja savākt vienkopus vairākas „puķes”, kurām bija vēlme dejot. Tā kā bija daudz un dažādu puķu, vajadzēja izvēlēties vienu. Rozes? Nē - tās ir lepnas un iedomīgas puķes. Narcises? Arī tās nederēja - jo viņas mīl tikai sevi. Sprieda, gudroja, kamēr izgudroja - Saulgriezes. Tās iederējās ar visām dejojošajām puķēm mūsu pulciņā. Saulgrieze ir liela, stipra, skaista un saulaina. Un viss šis pasākums - vārda došanas svētki - iegrozījās ap saulgriežiem. Dāmu deju grupa aktīvi piedalās pagasta rīkotājos pasākumos kā arī priecē kaimiņu kultūras namu skatītājus.
iesūtīts: 30.10.2019lasīt tālāk

Mētrienas pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs "Meteņi"

„Meteņi” apvieno lustīgus un atraktīvus dejot gribētājus. Priekšnesumi ir enerģijas pilni un vienmēr aizrauj skatītājus. Kolektīvs piedalās Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, visās Madonas deju apriņķa rīkotās skatēs, novada organizētos sadanču pasākumos un pagasta rīkotos pasākumos.
iesūtīts: 30.10.2019lasīt tālāk

Madonas sarīkojuma dejas

Šis kolektīvs piedāvā apgūt standarta un latīņamerikas dejas kā arī deju prasmes, lai varētu uzdejot vienkārši valsi. Dalībnieku vecums ir visdažādākais sākot no pirmskolas līdz pat 12 klasei.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Madonas senioru dāmu deju grupa

Šis ir neliels, bet ļoti darbīgs kolektīvs ar savdabīgu programmu un elegantu tērpu klāstu. Pēc ikdienas darbiem deja palīdz atgūties un rast līdzsvaru, apzināties savu un citu cilvēku vērtības.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Madonas Deju grupa „Aliens”

Grupa Madonas kultūras namā darbojas nu jau 13 gadus. Vienmēr apgūst ko jaunu un interesantu, savos priekšnesumos iekļaujot visdažādākos deju stilus no hip,hop līdz show dejām. Iestudēti nu jau vairāki deju uzvedumi – „Kaķīša dzirnaviņas”, „Es pasaulē, pasaule manī”, „Tur, aiz loga”, „Reiss 05”. Šogad madoniešus deju grupa priecēja ar savu uzvedumu "Un kā ir ar mums" aizskarot zaļo tēmu - daba un cilvēks.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Madonas mazā deju skola

Lai nodrošinātu Madonas pilsētas dejotāju slavu, allaž jārūpējas par jaunās dejotāju paaudzes sagatavošanu. Madonas kultūras namā darbojas četri bērnu ritmikas un tautisko deju kolektīvi.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Madonas TDA "VIDZEME"

No 1990.gada līdz 2016.gadam „Vidzemi” vadīja Andris Ezeriņš. „Vidzemei” vienmēr ir bijis spēcīgs latviskās dejas izpildījums – skaistas meitas, stalti, stipri puiši, augsta skatuves kultūra.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk
   1 2   
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »