PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Bērzaunes pagasta bērnu dramatiskais kolektīvs

Bērnu dramatiskais kolektīvs dibināts 2004.gadā, vadītāja Aija Pavlova. Kolektīvā darbojas skolas vecuma bērni. Bērnu pasākumiem tiek iestudēti nelieli uzvedumi, saistīti ar latviešu tradicionālajiem svētkiem (Lieldienas, Mātes diena, Līgo svētki, Mārtiņi, Ziemassvētki).
iesūtīts: 18.02.2010lasīt tālāk

Bērzaunes pagasta amatierteātris

Bērzaunes pagastā dramatiskais kolektīvs darbojas no 19. gadsimta beigām. Pirmā spēlētā izrāde ir „Pūralāde”(autors nav zināms). Ļoti aktīva darbošanās ir 20. gadsimta 20.– 30. gados. Par kara laiku gan nav nekas zināms. Pēc kara darbošanās tiek atsākta apmēram 1955. – 1956. gadā.
iesūtīts: 18.02.2010lasīt tālāk

Madonas jauniešu dramatiskais kolektīvs

Šis ir pilnībā jauniešu kolektīvs, līdz ar to mainoties interešu lokam mainās arī darbības formas un repertuārs. Iestudētas viencēliena lugas , kurās tiek tunāts par jauniešiem aktuālām problēmām. Tiek apgūta skatuves runas ābece. Ir dalībnieki , kuri strādā pie individuālā repertuāra, tādējādi pārbaudot savu individuālo varēšanu uzstājoties Kultūras nama pasākumos. viencēliena lugas - A.Niedzviedzis "Klačiņa", M.Rītupe "Klases noslēpums"
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Madonas R.Blaumaņa tautas teātris

tradicionāla madoniešu radošā izpausme. Iestudēta latviešu, krievu ( īpaši padomju gados) un citu tautu dramaturģija. Pašlaik teātra repertuāru veido latviešu oriģināldramaturģija, ir izveidojusies laba saikne ar dramaturgiem ( J.Jurkānu, N.Vētru –Muižnieci u.c.)
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Ošupes pagasta Degumnieku TN amatierteātris ”Cits modelis”

2003.gada nogalē aptuveni 20 Degumnieku skolas skolēnu vecāki iestudēja Ziemassvētku uzvedumu „Reiz bija...”.Tas bija kā pārsteigums un svētku dāvana bērniem.Visi iesaistījās ar prieku un aizrautību.Tapa brīnišķīgas maskas, skatuves iekārtojums, deju soļi un mūzikas pavadījums, notika intensīva ideju vākšana un apkopošana.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Praulienas pagasta Saikavas amatierteātris

Saikavas amatierteātris savas gaitas uzsāka 1993.gadā. Ar teātri darbu uzsāka režisore Lidija Ludborže. Pirmā luga – J.Anerauda „Grēku grāmata”. Iestudēti daudzcēlieni, viencēlieni un neskaitāmi skeči.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Praulienas amatierteātris

Teātris Praulienā darbojas jau ilgus gadus. No 1992.gada Praulienas amatierteātri vada režisore Vija Miška. Katru gadu tiek iestudēta jauna izrāde. Kolektīvs piedalās pagasta rīkotajos pasākumos, rāda izrādes citos pagastos un novados.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Sarkaņu pagasta amatierteātris „Piņģerots”

„Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem. Paejies cilvēkiem pretī un dalies tajā, kas jums ir! Tā viedi runājis Ogo Mandino. Teātra spēlēšana-viens no došanas variantiem. Tāpat kā dziesmas vai dejas baudījums. Dāvana devējam un ņēmējam. Bagāti top abi. Sarkanieši, kā jau latvieši visos laikos un visās pasaules malās, bijuši un vēl joprojām ir teātrmīļi- gan skatītāji, gan spēlētāji, ja vien atrodas kāds, kurš spēj saaicināt, ieinteresēt, iedrošināt un izvadīt spēlētgribētājus cauri skatuvēs dzīves „Džungļiem”. Un šis „kāds”- režisors- vecos un ne tik vecos laikos, visbiežāk nācis no skolotāju vidus, retāk ar speciālo izglītību. Taču tas nav bijis šķērslis iestudēt vērienīgus un nopietnus uzvedumus”.  Režisore Gunta Apele.
iesūtīts: 05.02.2010lasīt tālāk

Vestienas pagasta dramatiskais kolektīvs ”Aušas”

Kolektīvs dibināts 2006.gadā, to vada –Agnese Ģērķe. Iesākumā darbojas tikai sievietes, bet 2008.gadā kolektīvam pievienojas vairāki Vestienas jaunieši. Šobrīd dramatiskais kolektīvs apvieno jautrus un atraktīvus dažādu paaudžu amatieraktierus.
iesūtīts: 04.02.2010lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »