PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Ceturtais 22. latviešu mūzikas svētku koncerts

Notiek: 31. jūlijs 20:30 - 22:00
MADONA; Laimas zāle, Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skola, Blaumaņa iela 16, Madona, LV-4801

Aicinām uz komponista Andra Dzenīša mūzikas vakaru.

Andris Dzenītis ir viens no ražīgākajiem vidējās paaudzes komponistiem. Varētu pieņemt, ka tieši tas ir par iemeslu tam, ka šajos Latviešu mūzikas svētkos gandrīz katru vakaru skanēs viņa mūzika, taču pilnīgi viennozīmīgi var apgalvot, ka pamata iemesls tam neapšaubāmi ir interesantā, daudzveidīgā, idejām bagātā komponista mūzikas valoda. Šai vakarā Armanda Siliņa, Alda Liepiņa un Ievas Paršas interpretācijā skanēs vokālā mūzika - dziesmu cikls Vīriešu dziesmas un Raiņa Dagdas piecu skiču burtnīcu tekstu asociatīvs virknējums Dagdas paralēles. Jāatzīmē, ka šis koncerts varētu būt īpaši intriģējošs klaviermūzikas cienītājiem, jo pianists Aldis Liepiņš, kuru mēs pazīstam kā vienu no labākajiem kamermūzikas interpretiem, šai koncertā demonstrēs arī savas vokālās dotības.

Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolā 31.jūlijā pulksten 20:30.
Biļetes cena: 5.00 EUR.
Latviešu mūzikas svētku koncertu abonements: 15.00 EUR.
Biļešu un abonementa iepriekšpārdošana: www.bilesuparadize.lv, "Biļešu paradīzes" un Madonas pilsētas kultūras nama kasē, Raiņa ielā 12.
Kases darba laiks:
Otrdienās 08:00 - 16:00
Trešdienās 10:00 - 17:00
Ceturtdiena 12:00 - 19:00
Piektdienās 10:00 - 17:00
Kā arī koncerta norises vietā pusstundu pirms koncerta.
Programmā
Andris Dzenītis - Vīriešu dziesmas
Andris Dzenītis - Dagdas paralēles.

Koncertā piedalās
Armands Siliņš (baritons)
Aldis Liepiņš (klavieres, balss)
Ieva Parša (mecosoprāns)

‌Svētkus organizē
: Vidzemes jauno talantu atbalsta fonds.
Svētkus atbalsta: Madonas novada pašvaldība, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas valsts meži, Vidzemes plānošanas reģions, Swedbank, Madonas pilsētas kultūras nams, Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skola, Madonas Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība, Barkavas pagasta pārvalde, Madonas reģiona laikraksts Stars, Vidzemes televīzija, Latvijas Radio 3 Klasika, žurnāls “Ir”.

‌Koncertu laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana.

Informāciju iesūtīja: Mārtiņš Bergs.

‌Rediģēts: 15.07.2019..


‌Ievietoja:
‌Inga Arāja‌ 
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »