Aronas pagastā atvērsies "Gadsimta durvis"

Biedrība “ARONAS PĪLĀDZIS” sadarbībā ar MC “1.stāvs”, sākusi Madonas novada pašvaldības NVO projekta “Gadsimta durvis” realizēšanu. Šajā rudenī “Gadsimta durvis” tiks vērtas Aronas pagastā ar mērķi veicināt iedzīvotāju pilsonisko aktivitāti, piedaloties pasākumu cikla plānošanā un realizēšanā, izzinot Aronas pagasta dzīvi dažādos laika posmos.
iesūtīts: 16.09.2019lasīt tālāk »

Realizēts jauniešu iniciatīvu projekts “Vasara 2019” Kusā

“Sveiki visiem šajā saulainajā sestdienā, man ir patiess prieks jūs visus redzēt šeit kuplā skaitā un esmu pārsteigta, ka jauniešiem ir degsme aktīvi piedalīties pasākumos. Ceru, ka jūs izbaudīsiet šodienu, piedalīsieties visās organizētajās aktivitātēs un būsiet patiesi priecīgi, dodoties prom no šejienes! Mums, darbojoties projekta labā, ir gājis visādi, taču esam laimīgi, ka ir pienākusi diena, kad varam īstenot savu paveikto darbu. Lai Jums veicas gan šodien, gan turpmāk!” – ar šādiem vārdiem klātesošos – kopumā 35 dalībniekus – sestdien, 31.augustā uzrunāja projekta “Vasara 2019” koordinatore Anita Šivcāne, nu jau Kusas pamatskolas absolvente, kura plānoja, organizēja un realizēja pirmo reizi Madonas novada pašvaldībā izsludināto jauniešu iniciatīvu projektu konkursa projektu.
iesūtīts: 16.09.2019lasīt tālāk »

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā

Kustība “Lielā talka” un Latvijas Pašvaldību savienība aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju šī gada 21. septembrī pievienoties akcijai “World Cleanup Day” (WCD) jeb Pasaules talkai, lai kopīgiem spēkiem ar citiem Pasaules iedzīvotājiem padarītu mūsu pasauli tīrāku, zaļāku un skaistāku. Mums ir jādomā par nākamajām paaudzēm, lai tās var droši dzīvot uz skaistas un veselīgas planētas. Pasaules talkas galvenais mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām.
iesūtīts: 05.09.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »